RIDGID 92670 ¾ – 4” 572mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı İncelemesi

RIDGID 92670 ¾–4” 572mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı, 1923’ten beri, RIDGID uzman ticaretine özel profesyonellere kesinliğin sembolü olarak kalmıştır. RIDGID markasını taşıyan her araç, 80 yıldan daha uzun bir süredir ilk ağır hizmet tipi boru anahtarıyla olduğu gibi, aynı yüksek kalite, dayanıklılık ve dayanıklılık standartlarına göre tasarlanmıştır. Ridgid, alet ömrü boyunca malzeme veya işçilik kusurlarına karşı ömür boyu garanti ile ürünlerini kapsamaktadır. RIDGID 92670 ¾ – 4” 572mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı, en zorlu işler için ekstra kaldıraç sağlayacak şekilde tasarlanmış ve boyutlandırılmıştır. Ayrıca tersine çevrilebilen çift uçlu çene özelliğine de sahiptir.

RIDGID 92670 ¾–4” 572mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı Özellikleri

RIDGID 92670 ¾ – 4” 572mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı, iş parçası üzerinde sağlam bir şekilde durduğunda, uygun bir çalışma pozisyonunu alın. Uygun bir çalışma pozisyonu, beklenmedik durumlarda aletin daha iyi kontrol edilmesini sağlar. Yüksekte çalışırken (merdivenlerde, iskele üzerinde, vb.) dikkati ve güvenliği sağlamak için uygun iş metotları ve ekipmanları kullanın. Bir boru mengenesi gibi yatay boru üzerinde bel yüksekliğinde çalışırken, vücut ağırlığınızı sıkmak ve bağlantı parçalarını gevşetmek için kullanmak genellikle en etkili yöntemdir. Ayaklarınızı yerden kaldırmayın. Anahtarın kontrolünü sağlamak için ayaklarınızı sıkıca zeminde tutun.

RIDGID 92670 ¾–4” 572mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı 26 – 114 mm boru kapasitesine sahiptir. Zorlu işlerin üstesinden gelebilmeniz için özel olarak tasarlanmış ve boyutlandırılmıştır. Çift çeneye sahiptir ve bu çift çene her iki yönde hızlı ve cırcır mekanizması şeklinde hareket sağlar. Sağlam olması açısından ısıl işlem görmüş ve çeneler ısıl işlem sonrası dövülmüştür. Sertleştirilmiş zincir baklaları ve pimlere sahiptir. Ürün 10 kg ağırlığa sahiptir.

  • Ürün bilyeli zincirler için kullanılır.
  • Bu ürün SLOVENYA’da üretilmiştir.
  • RIDGID markalı araçlar, son kullanıcının işlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlamasına olanak tanıyan, sınıfının en iyi araçları olarak biliniyor. Bununla birlikte, RIDGID Tam Ömür Boyu Garanti sağlamasıyla kullanıcılara verdiği değeri de gösteriyor.
  • Boru kapağı. 3/4 – 4 inç
  • Zincir uzunluğu 22 1/2 inç
  • Zincir kırma yükü 17.600 lb

RIDGID 92670 ¾ – 4” 572mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı Fiyatı