Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 40cm İncelemesi

Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 40cm İncelemesi

Birçok iş ortamında vazgeçilmez bir ürün olarak kullanılan satırlar şimdide Ali Akgün firmasının güvencesi ile %100 Yerli malı üretimle karşımıza çıkıyor.  Yerli ürün olduğu için hem ekonomik fiyatlarda satılıyor hem de hangi işlemlerden geçirildiğini kendiniz takip etme imkanı bulabiliyorsunuz.

Yüksek dayanıklılığı sayesinde mutfaklarda, kasaplarda, çeşitli fabrikalarda bizlere eşlik edecek bu ürünün çeliği paslanmaya karşı da direnç göstermektedir.  Sapıyla birlikte 40 cm’ye varan uzunluğu  ve hafif tasarımı sayesinde özellikle doğrama işlerinizi çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Estetik duruşuyla mutfaklarınıza yaraşır bir ürün olup, çelik kalitesi ile uzun müddet körelmeyip iş performansınızı aksatmayacaktır.  Satırın sürekli kullanıldığı kasaplarda dahi profesyonel işleri rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 40cm Özellikleri Nelerdir?

Ürünün sapı kompakt bir tasarıma sahiptir. Plastik bir sapı mevcuttur.  Bu sapın hafif esneme özelliği sayesinde daha konforlu bir tutuş imkanına kavuşacaksınız.  Esneme özelliği sayesinde elinizin içine göre şekillenecek kompakt sapı sayesinde doğrama sırasında zemine yaptığınız her basınçta bıçağın elinizi ağrıtması engellenmiş olacak.

Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 40cm  ürünün çelik sapı ise paslanmaya karşı dirençlidir. Bunun sebebi metalin ısıl işlem görüp Karbon çelikten imal edilmiş olmasıdır. Bu sayede satırı sürekli kesim işlerinde kullansanız dahi deformeye karşı  körelmeye karşı da direnç gösterecektir.

Metal kısmı hafif eğime sahiptir. Bu eğim kesim işlemlerinizde basıncı bir noktada toplayacak ve daha kolay bir kesim yapmanızı sağlayacaktır. Ürün %100 yerli üretim olup piyasada satışa sunulmuş satırlara oranla daha ekonomik fiyatlarda sizlerle buluşmaktadır.  Kesim ağız uzunluğu 27 santim olan bu ürünün çelik sapında  mutfaklarınızda asmak için kullanılacak bir daire kesiği bulunmaktadır.

Fiyatı İçin:

Ali Akgün Satır Paslanmaz Çelik 40cm