Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 160mm İncelemesi

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 160mm, Başka bir teçhizata gerek kalmadan birden fazla işlevi yerine getirebilir. Pense, küçük ya da büyük farketmeksizin her türlü işlemde kullanılabilen bir alet olarak literatüre girmiştir. Özellikle bükme ve kesme eylemlerinde kullanılan pense, pek çok işe yaramaktadır.

Piyasada çeşitli türde penseler vardır. Pensenin çeşidi kadar kalitesi de yapılan işlerin kalitesini etkileyecek niteliktedir. Kombine pense işe yarayan pense modelinden daha çok ve daha iyi yararlanabilmek için tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu olacak şekilde geliştirmiş ve daha iyi bir tamir deneyimi için geliştirmeye devam etmektedir.

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 160mm Özellikleri

160 mm uzunluğu ile bilinen Euro model kombine pense, sıkma ve kesme eylemleri için özel olarak üretilmiş bir pense çeşididir. Türk işçiliğinin ürünü olarak ortaya çıkmış olan kombine pense, sertleştirilmiş ve meneviş işlemi uygulanmış olan molibden çeliği ile toplam 234 gram ağırlığı sayesinde kullanıcının elini yormayan ve terletmeyen tarafı da bilinmektedir.

bileşenli ve aynı zamanda siyah oksit kaplaması sayesinde daha dayanıklı olmayı hedefleyen kombine pense, üzerine uygulandığı madde üzerinde iyi bir görünüm, boya dökülümünü azaltma gibi özellikleri olan siyah oksit kaplama ile korozyon konusunda da savaşmaktadır. Bu tür özellikleri de kombine pensenin daha uzun ve daha tesirli bir şekilde kullanım olanağı olmasını sağlar.

Ekstrem güç kullanılan yerlerde kırılma ve çatlamalara karşı dayanım gücü yüksek olan kombine pense, deneyimli ve deneyimsiz her kullanıcının kullanabileceği türden bir pense çeşididir. Her ne kadar kombine pensenin yapımında ve üretimindeki işçiliğe güvenilse de, pense ve çeşitli aletlerin kullanımında gerekli olan güvenlik önlemlerinin alınması hem doğru, hem de sağlık açısından yararlı olacaktır.

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 160mm Fiyatı