Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 180mm İncelemesi

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 180mm, Kullanım amacı olarak bakıldığında sıcak ya da iletken maddeleri tutma, herhangi bir nesneyi
sıkma, sıkıştırma, kablo kesme gibi işlemleri yapabilen, kullanım amacı kadar elektronik, inşaat, endüstriyel sanayi gibi geniş bir meslek sektörüne hitap etmektedir. Kullanım yelpazesinin genişliği ile anılan pense, her takım çantasının baş elemanı olarak en önde gelir. Dayanıklı ve gerektiği zaman kullanım açısından hazır bir halde durması önemlidir.

Kullanım alanı ve model çeşidi birden fazladır. Molibden çeliğinin çeşitli işlemlerden geçirilerek elde edilen materyalden üretilen euro model kombine pense, krom kaplaması ile dayanıklılığı arttırılmıştır.

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 180mm Özellikleri

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 180mm, Metal ve çelik üzerinde dayanımı arttırmak için çeşitli işlemler yapılır. İlgili parçanın gevrekliği
ve gerilimini minimum seviyede tutmak adına menevişleme adlı ısıl işlem yapılan kombine pense, elde edilen tok yapısı ile standartlara uygun şekilde işlenmektedir.

İzolasyon için tutulan kısmında plastik materyal kullanılan kombine pensedir. İki taraflı kaldıraç görevi gören uçları ile kaldırma, sıkma, kesme gibi işlemleri yapabilir. İdeal sertlikteki sapı ile el için en iyi kavramayı sağlamaktadır. Euro kombin pense, çift bileşenli olmasının yanında, sert ve orta sert tellerin kesim işlemini tamamlamak için siyah oksit kaplama bileşen içeriklidir.

Endüksiyonun vermiş olduğu sertlik ile hassaslığı ayarlanmıştır. Kesici ağızlara sahip olan euro kombin pense, sertleştirilme özelliğinden dolayı dayanım gücünü bir kat daha arttırmış bulunmaktadır. Boyu 180 mm, yani takriben 18 cm olan euro kombin pense, krom ve çeliğin ideal alaşımı sonucu 294 grlık pense üzerinde eşit dağılımlı bir ağrılığa sabitlenmiştir. En zorlu ve sürekli kullanımlar için özel olarak üretilen euro kombin pense, her türlü tadilat ihtiyacını karşılayabilecek yapıdadır.

Altaş 2830 Kombine Pense Euro Model 180mm Fiyatı