Altaş 6x7mm Düz Yıldız Anahtar İncelemesi

Altaş 6x7mm Düz Yıldız Anahtar, Civata ve somunlar çeşitli aletlerin ve mekanizmaların en temel bağlantı elemanlarından biri olmuştur. Çeşitli ölçülerde bulunan civata ve somunları sökmek için aynı ölçüleri bulunan düz yıldız anahtarlar bulunmaktadır. Kimi zaman kuvvet kolu uzatılarak da kullanılabilen düz yıldız anahtarlar, civata ve çeşitli bağlantı elemanlarının sökme takma işlemlerinde sıklıkla başvurulan el aletlerinden biri olmuştur.

Set olarak da satılabilen düz yıldız anahtar çeşidi, iki taraflı ağzı ile iki farklı ölçüdeki malzemenin söküm ve sökülen parçanın geri takılma işlemini üstlenmektedir. Altaş 6×7 mm düz yıldız anahtar, bu sökme ve geri takma işlemini en iyi şekilde yapabilmek için uzun uğraşlar ve denemeler sonucu satışa sunulmuş, profesyonel çizgisini koruyan bir anahtar markasıdır.

Altaş 6×7 mm Düz Yıldız Anahtar Özellikleri

12 köşeli başları bulunan Altaş düz yıldız anahtar, 6 ve 7 mm ölçülerindeki civata ve somunların söküm ve takım uygulamalarını üstlenebilecek bir tasarımdadır. Manuel olarak kullanıma hazır üretilen Altaş düz yıldız anahtar, Türk tasarımı ile dikkat çekmektedir. Orjinal yapısının korunduğu bu düz yıldız anahtar modelidir. Krom – vanadyum çeliğinin işlenmesi ve parlaklığı ve dayanımı arttırmak amacı ile krom ve polisaj kullanımı ile desteklenen bir üründür.

Altaş düz yıldız anahtar, somun ve civataları söküp takma işlemi sırasında herhangi bir sıyırma ya da yalama olmaması için özel olarak üretilmiş bir yüzey yapısı ile rahat tutuş kabiliyeti bulundurur. Yağlı ve kirli ortamlar için ideal kullanım imkanı sağlayan düz yıldız anahtar, her koşulda kullanıma hazırdır. 233 mm yani 23,3 cm uzunluğu bulunan düz yıldız anahtar, 180 gram ağırlığı ile hafif bir yapısı bulunmaktadır. Hafif ve dayanıklı yapısı ile düz yıldız anahtar her yönden olumlu sonuçlar verebilecek bir alettir.

Altaş 6x7mm Düz Yıldız Anahtar Fiyatı