Apollo Mea 9GKD Alçıpan Dübeli 200 Adet Ahşap Metre Hediyeli İncelemesi

Apollo Mea 9GKD Alçıpan Dübeli 200 Adet Ahşap Metre Hediyeli İncelemesi

Yapı malzemelerinin monte edilmesine yarayan dübellerde artık hiçbir problem ile karşılaşmadan işlerinizi kolaylıkla yerine getirebileceksiniz. Siz değerli müşterilerimiz için özenle tasarlamış olduğumuz Apollo Mea 9GKD Alçıpan Dübeli 200 Adet Ahşap Metre Hediyeli ürünümüz vasıtası ile artık inşaat çalışmalarınız bambaşka bir boyut kazanmıştır. Bu harikulade ürün ile ister tavanda ister duvarda araç ve gereçlerinizi başarılı bir biçimde monte edebileceksiniz. Mamullerimizde bulunan özel yapılı parçalar delik içerinden genleşerek deliğe tutunmayı güçlü şekilde sağlamaktadır. Bu da sonradan meydana gelebilecek kaymaların önünü tümü ile kesmektedir. Özel tasarımı ile dübellerimiz üzerindeki kovanlar ile yerinden oynama gibi durumları ortadan kaldırmıştır.

Apollo Mea 9GKD Alçıpan Dübeli 200 Adet Ahşap Metre Hediyeli Özellikleri

Dübellerin yoğun olarak kullanıldığı kulvarlardan bir tanesi de Alçıpan işleridir. Alçıpanların birbirine ya da monte edildiği alana istenildiği gibi sabitlenmesi bakımından dübeller son derece önem arz etmektedir. Kalitesiz dübeller ile işlerin yapılması ileri süreçte çok ciddi problemlere sebebiyet vermektedir. Apollo Mea 9GKD Alçıpan Dübeli 200 Adet Ahşap Metre Hediyeli ürünümüz son yılların en kaliteli dübelleri arasında ilk sırada bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bu bağlamda çalışmalarında bir hayli kolaylıklar sağlamaktadır. Dübellerimiz yalnızca yumuşak malzemelerde değil sert malzemelerde de yoğun olarak tercih edilmektedir. Yanı sıra betonda dahi kullanılabilmesi açısından ürünümüz bu bağlamda en çok tercih edilen dübel çeşididir.

Dübellerimiz 35 mm olup son derece ideal boyutlardadır. Dübellerin monte edilmesi işlemlerinde başarı derecesi dübellerin kullanılacak alana uygunluğu ile yakından ilgilidir. Apollo Mea 9GKD Alçıpan Dübeli 200 Adet Ahşap Metre Hediyeli mamulümüz kullanım alanı açısından en geniş dübel grubunda bulunmaktadır. Yanı sıra ürünümüz makul ücretler kapsamında olması itibari ile siz değerli müşterilerimize maddi bir külfet oluşturmamaktadır.

Fiyatı İçin:

Apollo Mea 9GKD Alçıpan Dübeli 200 Adet Ahşap Metre Hediyeli