ATLAS ATCK053 Ceraskal HS-C Köşeli 0.5 Ton kapasite, 3m İncelemesi

Ceraskal sistemleri, taşıma ve kaldırma işlemleri için sanayi ve fabrikasyon alanlardaki çalışmalarda büyük bir avantaj sağlıyor. Güçlendirilmiş gövde ve zincir yapısına sahip olan ATLAS ATCK053 Ceraskal HS-C Köşeli 0.5 Ton kapasite, 3m ile birlikte artık her alanda yük kaldırma işlemleri problem olmaktan çıkıyor. Portatif tasarımı sayesinde çok rahat bir çalışma gerçekleştirilebiliyor. Manuel kullanım potansiyeli ile birlikte de artık geçici projeler içinde profesyonel yük kaldırma sisteminin avantajlarından yararlanılabiliyor. Kaldırabileceği ürün yelpazesi son derece geniş olan ürün sayesinde her alanda sorunsuz ve yüksek çalışma güvenliği altında işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Yüksek ağırlıklı ürün kaldırma gerekliliğinin bulunduğu her türlü çalışma ve proje için kullanımı uygundur.

Şantiyelerden, depolama hizmetlerine kadar pek çok farklı sektördeki yük kaldırma işlemleri için işlevsel bir kullanım sunuyor. Yüksek dayanıklılığı ve güçlendirilen gövde ve yük zinciri sayesinde en yoğun çalışmalarda dahi takılma, kırılma ya da benzeri sorunların yaşanmamasını sağlıyor. Köşeli makara yapısı sayesinde de daha geniş bir çalışma cephesinde yük kaldırma gerçekleştirilebiliyor.

ATLAS ATCY35 Ceraskal HS Yuvarlak 3 Ton kapasite, 5m Özellikleri

0.5 ton yani 500 kilograma kadar olan tüm ürünlerin sabit formda kaldırılabilmesi mümkündür. 9 kilogram ağırlığı ile rahatlıkla tüm çalışma alanlarına mobil olarak taşınması mümkündür. Ayrıca 3 metreye kadar 500 kilogram ağırlığa sahip olan ürünlerin güvenle taşınması mümkündür. 3 metreye kadar olan tüm kaldırma mesafelerinde metal alaşımlı fren balatası ile hassas çalışma gerçekleştirme imkanı sunuyor. Sağlam gövdesi sayesinde taşıma sırasında ürünün düşme riski bulunmuyor. Güçlendirilmiş galvanize yük zinciri sayesinde de ürünlerin sarsıntı ve savrulma gibi riskleri bulunmadan düz biçimde istenen 5 metre mesafeye kadar kaldırılabiliyor. Üründe test yükü için belirlenmiş olan test yükü kapasitesi ise 0.75 ton yani 750 kilogram seviyesindedir.

ATLAS ATCK053 Ceraskal HS-C Köşeli 0.5 Ton kapasite, 3m fiyatı