ATLAS ATEC1 Elektrikli Zincirli Vinç, 1 Ton kapasite İnceleme

Kaldırma ekipmanları, ağır yük kaldırımının söz konusu olduğu her sektör için kullanım gerekliliği bulunan ürünlerdir. İhtiyaçlara göre şekillenen sınıf çeşitliliği bulunan kaldırma ekipmanlarında elektrikli vinç sistemleri önemli bir rahatlık kazandırıyor. Elektrik gücünden yararlanarak, ağır yüklerin istenen mesafeye güvenli ve rahat bir şekilde kaldırılması için elektrikli vinç sistemleri bulunuyor. ATLAS ATEC1 Elektrikli Zincirli Vinç, 1 Ton kapasite ürünü, 1 tona kadar olan ağırlık kapasitelerinde yüksek performansta bir kaldırma gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Ürünlerin savrulma olmadan ve tamamen güvenli bir şekilde kaldırılması işleminde kullanıcı sadece düğmeye basma ve ürüne çengelin takılması işlemlerini gerçekleştiriyor. Böylelikle herhangi bir şekilde efor sarf edilmeden en yüksek kapasiteli ağırlığa sahip olan ürünlerin dahi rahatlıkla kaldırılması mümkün oluyor.

Pratik taşıması ve son derece kolay kurulumu sayesinde her alanda elektrik bağlantısı sağlanarak, kullanıma uygundur. Uç kısmında bulunan kancası vasıtası ile pek çok farklı nitelikteki ürünün kaldırılması mümkün olduğundan kullanım yelpazesi oldukça geniş düzeydedir. Ürünün güçlü motoru çalışma potansiyelinin artışına olanak verir.

ATLAS ATEC1 Elektrikli Zincirli Vinç, 1 Ton kapasite Özellikleri

1 ton ağırlık kapasitesi ile yüksek performans sağlayan Atlas ATEC1 elektrikli zincirli vinç sistemi, ürünlerin 6 metreye kadar rahatlıkla kaldırılmasına yardımcı oluyor. Yapılan test uygulamalarında test yükü kapasitesi 1.25 ton düzeyine kadar ulaşmıştır. 24 kilogram ağırlığı sayesinde rahat bir şekilde kurulum ve uygulama imkanı bulunur. 1.4 kW motor gücüyle dinamik bir yük kaldırma işlemi sunuyor. Yüksek motor gücü sayesinde 1 dakikada 2.5 metreye kadar kaldırma işlemi yerine getirebiliyor. Acil fren sistemi sayesinde ani durumlarda keskin durdurma sağlanabiliyor. Çift fren sistemi son derece hassas bir kaldırma işlemi imkanı sağlıyor. Yükün kaldırılması esnasında frenin kullanılmasıyla çift fren sistemi devreye girerek, kaldırma işleminin tam istenen noktada durdurulmasını sağlıyor.

ATLAS ATEC1 Elektrikli Zincirli Vinç, 1 Ton kapasite fiyatı