ATLAS ATHC05 Hubzug, Cırcır Kollu, 0.5 Ton kapasite İncelemesi

Modern sektörlerde palanga sistemleri en önemli gereklilikler arasında yer alır. Ağır yük kapasitesinin bulunduğu alanlarda çalışma hızının ve çalışma potansiyelinin arttırılması açısından hubzug gibi sistemler önemli bir rol üstlenmektedir. ATLAS ATHC05 Hubzug, Cırcır Kollu, 0.5 Ton kapasite üründe, çok geniş yelpazede ürünlerin sabit biçimde birbirlerine çekilmesine yardımcı olur. Bir alandaki yüksek ağırlığı bulunan ürünlerin birbirlerine çekilmesine yardımcı olan hubzug, temel olarak yüksek dayanıklılık taşıması gereken ürünlerdir. Tamamen manuel yapıda cırcır kolu sayesinde oldukça rahat şekilde taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Yarım ton kapasitesiyle oldukça işlevsel bir çekim performansı ortaya koyabiliyor. Yüksek dayanıklılığı ve güçlendirilmiş sistem parçaları ile uzun süreli sorunsuz bir kullanım deneyiminin elde edilebilmesine yardımcı oluyor.

0.5 tonluk kapasitesi ile pek çok farklı sektörde de kullanımı söz konusudur. 3.1 kilogram ağırlığının bulunması ile her alanda rahatlıkla taşınabiliyor. Küçük boyut ve ağırlığına karşın son derece yüksek performansta bir kullanım verimliliğinin elde edilebilmesine yardımcı oluyor.

ATLAS ATHC05 Hubzug, Cırcır Kollu, 0.5 Ton kapasite Özellikleri

Uygulanan testler sonucunda 0.75 ton gibi bir çekim kapasitesine ulaşabilen Atlas ATHC05 ile çok daha yüksek kapasitede bir çalışma gerçekleştirilebiliyor. Cırcırlı kolu sayesinde ürünlerin çekim işlemleri çok daha düşük bir efor sarfiyatı ile tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. İlave olarak üzerinde bulunan 1.5 metrelik uzun ve geniş zinciri sayesinde geniş alanda bulunan ürünlerinde birbirlerine yakınlaştırılması işlemlerinin çok daha rahat şekilde gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Oldukça hassas olan dişli kutusu sayesinde de yakınlaştırma işlemleri sırasında cırcır kolunun hassas bir hedefleme performansı ortaya koyması mümkün oluyor. Ürünle yapılan çekim işlemleri sırasında 1.5 metrelik mesafe içerisinde cırcır koluyla istenen noktaya kadar hassas hedefli olarak çekim işlemi gerçekleştirilebiliyor.

ATLAS ATHC05 Hubzug, Cırcır Kollu, 0.5 Ton kapasite fiyatı