ATLAS ATM01 Manyetik Kaldıraç, 100kg İncelemesi

Hızlı, kolay ve güvenli ürün kaldırma işlemlerinde manyetik kaldıraç sistemleri son derece önemli avantajlar sağlıyor. Ürünlerin ağırlıklarına uygun kaldırma kapasitelerine sahip olan manyetik kaldıraç modelleri ile çalışmada önemli bir zaman tasarrufu elde edilebiliyor. Son derece basit kullanım özelliklerine sahip olması ve etkili sonuçların elde edilebilmesi yaygın kullanımına neden oluyor. Ürün üzerine yerleştirilmesinden sonra yan tarafındaki ‘yüzük’ kısmının yukarıya doğru üzerindeki kol yardımıyla sağlanır. Böylelikle ürünün manyetik etki alanı etkin biçimde oluşturularak, ürün kaldırma işlemi sağlıklı bir şekilde yerine getirilebilir. Son derece kompakt, pratik ve hafif olması sayesinde hızlıca ürün kaldırma işlemleri için kullanılabilen ATLAS ATM01 Manyetik Kaldıraç, 100kg sayesinde 0.1 tona kadar olan tüm ürünlerin kaldırılması mümkündür.

Ferromanyetik sistem aracılığı ile üründe rahat bir kavrama sağlayarak, çok daha güvenli bir kaldırma imkanı verir. Her alanda rahat ve hızlı kullanım imkanı bulunur. Özellikle de dış mekan proje ve çalışmalarında da portatif olarak tüm özelliklerinden etkin biçimde faydalanılabiliyor. Çok geniş kullanım alanlarına sahip olan manyetik kaldıraç özellikle kalıp kaldırma ve sac kaldırma gibi sanayi nitelikli sektörlerde çok yoğun şekilde kullanılmaktadır.

ATLAS ATM01 Manyetik Kaldıraç, 100kg Özellikleri

Ferromanyetik teknolojik sistem dahilinde ürünlerde yüksek kavrama potansiyeli bulunan Atlas Atm01 ile 100 kilograma kadar ürün kaldırma gerçekleştirilebilir. Ancak üründe bulunan kaldırma kapasitesinin 100 kilogram olması yalnızca düz yüzeye sahip olan ürün gruplarında geçerlidir. Ürünün yüzey yapısının yuvarlak formda olması durumunda manyetik tutuş etki alanının daha dar ve sığ olmasına neden oluyor. Bu durumda manyetik kaldıraç ile gerçekleştirilecek ürün kaldırma kapasitesinde düşüş yaşanmasına neden oluyor. Bu çerçevede de yuvarlak yüzeyler de kaldırma kapasitesi 50 kilogram seviyesinde oluyor. Ürünün kendi mevcut ağırlığı ise 3 kilogram gibi son derece ergonomik düzeydedir.

ATLAS ATM01 Manyetik Kaldıraç, 100kg fiyatı