ATLAS ATP800 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 800kg İncelemesi

Makaslı platform sistemleri ile birlikte yük kaldırma işlemlerinde daha yüksek performans elde edilebiliyor. Kurumsal ve kamusal alandaki çalışmalardaki mevcut ağır yüklerin belirli mesafe kaldırılması ve taşınması için kullanılır. Yük kaldırma ekipmanları arasında hem fonksiyonellik hem de dayanıklılık açısından en yüksek performansı sunmaktadır. Makaslı platform sistemlerinin, makas yapısı daha yüksek bir dinamiklik teşkil eder. Bu durumda hafif ve daha küçük ölçülü olan kaldırma ürünüyle, daha yüksek ağırlık kapasitelerine ulaşılmasına yardımcı olur. Bu yüzden de sektörel olarak makaslı platform sistemleri son derece yaygın şekilde kullanılır. ATLAS ATP800 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 800kg ürünü sayesinde önemli bir kaldırma kapasitesi yakalanabiliyor.

Ürünün dinamik kaldırma sisteminin yakaladığı önemli kaldırma yükü kapasitesi sayesinde sektörel olarak çalışmalar daha etkin biçimde yerine getirilebiliyor. Özellikle de daha az yer kaplama, daha düşük efor gücü ile 800 kilograma kadar ürünlerin kaldırılması mümkün oluyor. Üstelik yüksek dayanıklılığı bulunan tekerlek yapısı sayesinde ürünlerin belirli mesafelerde yüksek ağırlıklarına rağmen daha rahat taşınmasına olanak sağlıyor. Makaslı platform sistemleri, yük kaldırma ekipmanları sınıfında yaygın olarak tercih edilen paket taşıma ürünleri grubunda bulunur. Bu sayede hem iç mekanda hem de dış mekanda 800 kilograma kadar olan ürünlerin kaldırma ve taşıma işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

ATLAS ATP800 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 800kg Özellikleri

Ürünün makaslı kaldırma sistemi sayesinde 800 kilograma kadar ulaşan yüklerin rahatlıkla kaldırılması mümkündür. 800 kilogramlık, 1190*630*460 milimetre ölçülerindeki bir ürünün dahi rahatlıkla kaldırılması mümkün olur. Ürünün yüksek kaldırma kapasitesi 420 milimetrelik minimum masa yüksekliği ve 966 milimetrelik yüksekliği,1150 milimetre uzunluğu ile mümkün oluyor. 115 kilogramlık ağırlığı sayesinde son derece rahat bir kullanımı portatif olarak teşkil etmektedir. Tekerlek çapının 150 milimetre olması taşımayı her alanda kolaylaştırıyor.

ATLAS ATP800 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 800kg fiyatı