ATLAS ATPK3 Pehlivan Kriko, kapasite 3 ton İncelemesi

Otomotiv sektörünün yan hizmetleri alanında yaygın olarak kullanılan yük kaldırma ürün gruplarından birisi de pehlivan kriko sistemleridir. Çok küçük ölçü ve ebatlarına karşı tonlarca ağırlığa kadar olan araç ve ekipman kaldırımı işlemlerinde kullanılıyor. Bu tip işlemlerinde güvenli ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi hususunda pehlivan kriko sistemleri etkin çözüm teşkil ediyor. Denge ve sabitliğin çok önemli bir olgu olduğu bu yük kaldırma işlemlerine yönelik olarak ATLAS ATPK3 Pehlivan Kriko, kapasite 3 ton ürünü yüksek yük kaldırma kapasitesi ile öne çıkıyor. 3 ton gibi ciddi ağırlığa sahip olan ürün ve araçların dengede olacak şekilde hızla kaldırılmasına yardımcı oluyor. Böylelikle çok daha hızlı ve çok daha rahat bir çalışma ortamının kolaylıkla oluşturulabilmesi sağlanıyor.

Kapladığı minimal alan ile pek çok farklı alanda kullanımı mümkündür. Ayrıca düz zeminin bulunduğu her alana rahatlıkla taşınabilecek bir ağırlığa sahip olması ile mobil kullanım açısından da önemli bir avantaj sağlamaktadır. Hızlı, güvenli ve kaliteli bir yük kaldırma işlemi için sektörel olarak tüm firmalar açısından önemli bir gereklilik konumunda yer alıyor.

ATLAS ATPK3 Pehlivan Kriko, kapasite 3 ton Özellikleri

3 tona kadar ağırlığa sahip olan otomobil veya otomobil onarımında kullanılan ekipmanların kaldırılabilmesi açısından ideal bir üründür. Atlas pehlivan kriko 3 ton kapasiteli kaldırma yükü ile birlikte yüklerin yerden 720 milimetre mesafeye kadar da kaldırılabilmesine yardımcı oluyor. Ürünün dayanıklılığı ve dengesi ile ilgili olarak fabrikada gerçekleştirilen yük testi çalışmaları sonucunda üründe 4.5 tonluk bir test yükü kapasitesi elde edilmiştir. Ürünün hızlı kaldırılması sırasında denge kaybı ve savrulma gibi sorunlarının yaşanmamasını sağlayacak düzeyde yüksekliğe sahiptir. Bu noktada özellikle ürünün 21 kilogramlık ağırlığı da kaldırdığı 3 tona kadar olan ürünlerin dengede kalmasını sağlıyor.

ATLAS ATPK3 Pehlivan Kriko, kapasite 3 ton fiyatı