ATLAS ATPK5 Pehlivan Kriko, kapasite 5 ton İncelemesi

Otomotiv sektörünün hızla geliştiği 21. yüzyılda kaldırma ekipmanları sınıfında pehlivan kriko sistemleri otomotiv destek ve yan hizmetleri alanında önemli avantajlar sağlıyor. Ağırlıklı olarak otomobil onarımı ve sektöre yönelik özel ekipman ya da parça kaldırılması için kullanılan kaldırma ekipmanlarından birisidir. Yüksek kapasite ve performansı ile küçük boyutlarına karşın yüksek tonlara ulaşan ürünleri dahi kaldırabiliyor. Pehlivan kriko sistemlerinin temel olarak geliştirilmiş hedefleri doğrudan otomotiv sektöründeki bu onarım ve yan hizmetlere ilişkin ekipman kaldırılması şeklindedir. Mevut kapladığı alan düşük kapasiteli olduğu gibi niteliğine göre hafif yapısı sayesinde her alanda kullanılabilmektedir. Kaldırma ekipmanları arasında yer alan diğer kriko sistemleri gibi hidrolik teknolojisinden faydalanır. ATLAS ATPK5 Pehlivan Kriko, kapasite 5 ton ürünü de yüksek denge kabiliyeti ile güvenli ve kolay bir ürün kaldırma çalışması gerçekleştirmeye yardımcı olur.

Yüksek tonaj değerlerinde olan pek çok farklı nitelikteki aracın kaldırılarak, onarıma hazır pozisyona getirilmesi amacı taşıyan pehlivan krikolar, düşük alan kaplama yapısıyla her alanda kullanıma uygundur. Aynı zamanda da her ne kadar hafif olsa da mevcut fonksiyonları açısından son derece ideal bir ağırlığa sahiptir. Bu özelliği de kullanım sırasında kesinlikle denge sorunlarının yaşanmamasına yardımcı oluyor.

ATLAS ATPK5 Pehlivan Kriko, kapasite 5 ton Özellikleri

Yapısal özellikleri sayesinde oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü kaldırma ekipmanları olması sebebi ile de sektörel olarak yoğun şekilde tercih ediliyor. Atlas pehlivan kriko ürününün 5 tona kadar ürün kaldırma kapasitesi bulunuyor. Herhangi bir denge kaybı yaşamadan 5 tonluk otomobil veya diğer ekipmanları rahatlıkla kaldırabiliyor. Ürünün 5 tona kadar olan tüm unsurları yerden kaldırma mesafe kapasitesi ise 820 milimetre kadardır. Pehlivan kriko ürününe yönelik olarak yüksek dayanıklılık için yüksek kapasitede test yükü denemeleri gerçekleştirilmiş ve 7.5 tona kadar kapasite sonuçları elde edilebilmiştir.

ATLAS ATPK5 Pehlivan Kriko, kapasite 5 ton fiyatı