ATLAS ATSH3 Hubzug, Yük Emniyetli, 3 Ton kapasite İncelemesi

Yük çekim, taşıma gibi işlemlerin yoğunlukla gerçekleştirildiği sektörlerde kaldırma ekipmanları en önemli ihtiyaçlar sınıfında yer alır. İşlemlerin daha hızlı ve daha güvenli yapılabilmesi açısından yük kaldırma ekipmanlarının kullanımı önemli bir gereklilik teşkil eder. Bu alanda ceraskallar yoğunlukla kullanılırken, hubzug ürünleri de sıkça kullanılır. Hubzug, ceraskallara göre yatay pozisyonda fonksiyon yerine getirir. ATLAS ATSH3 Hubzug, Yük Emniyetli, 3 Ton kapasite ürünü yüksek kapasitesi ile 3 ton kapasitede yük çekim fonksiyonu gerçekleştirebilir.

Son derece ergonomik tasarımı sayesinde rahat bir kullanım fonksiyonelliği sunar. Ayrıca yüksek dayanıklılık içeren yük zinciri, kanca yapısı gibi parçaları ile ürünlerin taşınması sırasında oluşabilecek risklerin egale edilmesini sağlıyor. Böylelikle yük çekimi esnasında herhangi bir sorun yaşanmadan ürünlerin yakın mesafeye getirilmesi sağlanabiliyor. Hubzug ürünü ayrıca ceraskal sistemlerinin diğer türlerine göre daha farklı şekilde yatay formatta çalışır.

ATLAS ATSH3 Hubzug, Yük Emniyetli, 3 Ton kapasite Özellikleri

21 kilogramlık ağırlığına karşın son derece portatif özellikleri ile her alanda kullanıma uygundur. Yük emniyetli özelliği ile tamamen güvenli şekilde 3 ton kapasiteye kadar yük çekim işlemleri yerine getirilebiliyor. Test işlemlerinde ise 3.7 tonluk bir yük kapasitesi elde edilmiştir. Aşırı yük güvenlik sisteminin mevcut olması aşırı yükün oluşturabileceği ciddi güvenlik risklerinin önlenebilmesine yardımcı olur .Çift fren sistemi ise yük çekim işlemleri sırasında istenen hedef noktasında dahi rahatlıkla ve ani duruşların gerçekleştirilmesi kabiliyetinin mevcut olmasını sağlıyor. Kesilme durumlarına karşı yüksek direnç oluşturabilecek güçlendirilmiş bütünleşik rulman sistemi bulunur. Bu sayede en yüksek performanslarda uzun süreli kullanımlarda dahi sorun yaşanmadan en etkili kullanım gerçekleştirilebiliyor. Zincir bükülmesi sorunlarına karşı da önlem sistemine sahip olması sayesinde yük çekim işlemleri sorunsuz gerçekleştirilebiliyor. Standart zincir boyunun 1.5 metre olması sayesinde geniş bir açıda yük çekimi uygulanabiliyor.

ATLAS ATSH3 Hubzug, Yük Emniyetli, 3 Ton kapasite fiyatı