ATLAS ATŞK100 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 100 ton İncelemesi

Sektörel ihtiyaçlara yönelik olarak, ürün kaldırma sistemleri alanında özel çözümler geliştiriliyor. Ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe kullanılan bir kaldırma ekipmanı ürünüdür. Bu tip alanlarda yaygın olarak kullanılan hidrolik şişe kriko sistemleri sayesinde çok yüksek ağırlığa sahip olan ürünlerin dahi hızlı ve kolay şekilde kaldırılması mümkün oluyor. Temel olarak hidrolik yağda sıkıştırmama ve ‘pascal’ prensibi etkisi sayesinde minimal kuvvetle ciddi düzeyde yüklerin kaldırılabilmesi mümkün oluyor. Yüksek fonksiyonellik ile etkin ve hızlı bir kaldırma işlemi sağlanabildiğinden, ürün kaldırma işlemlerinde önemli oranda tercih ediliyor.  ATLAS ATŞK100 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 100 ton ürünündeki yüksek kaldırma kapasitesi ile pek çok farklı nitelikteki ürünün rahatlıkla kaldırılması mümkün oluyor. Geniş bir alan etkide bulunabilen ürün sayesinde farklı yapısal ve biçimsel özelliklere sahip olan ürünlerin kaldırılması içinde kullanılabiliyor.

Bünyesinde yer alan hidrololiklerin etkisi ve nitelikleri çerçevesinde etkinin, daha geniş noktalara ulaşabilmesi sağlanabiliyor. Bu etki yapısı çerçevesinde de ürünün yüksek seviyedeki ağırlığının kaldırılması işlemlerinde önemli kolaylıklardan ve avantajlardan yararlanılabiliyor. Güvenli ve hızlı bir ürün kaldırma işlemlerinde 100 ton gibi devasa bir kaldırma kapasitesi ortaya koyuyor olması nedeni ile pek çok farklı sektörde yoğun şekilde kullanılıyor.

ATLAS ATŞK100 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 100 ton Özellikleri

Mevcut ağırlığı 78 kilogram olması sayesinde portatif ve mobil bir yapıya sahip olması her alanda rahatlıkla kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Ağırlığı sayesinde de ürünlerin kaldırılması sırasında sallanma ve sarsıntı gibi sorunlara yol açmıyor. Farklı ağırlık kaldırma kapasitelerinin dışında, kaldırma yüksekliğinde de değişkenlikler mevcuttur. Bu doğrultuda da Atlas hidrolik şişe kriko ürününün genel kaldırma yükü kapasitesi 100 ton seviyesindedir. Hidrolik şişe kriko sistemi ile son derece hızlı ve güvenli bir şekilde 100 tona kadar olan ürünlerde 180 milimetre düzeyinde mesafe kaldırılabiliyor.

ATLAS ATŞK100 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 100 ton fiyatı