ATLAS ATŞK10 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 10 ton İncelemesi

Elektrikli vinç sanayisi, ağır sanayi, gemi sanayisi, tersane hizmetleri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılan hidrolik şişe kriko ürünleri, farklı kaldırma potansiyeline sahiptir. Her kullanım alanına yönelik olarak farklı kaldırma potansiyeline sahip olan hidrolik şişe kriko sistemleri bulunmaktadır. Bu şekilde kullanım ihtiyaçlarına göre en uygun olan hidrolik şişe kriko sistemlerinin temin edilebilmesi mümkündür. Özellikle de az ya da çok yüksek kapasitede kaldırmanın oluşturabileceği verimsizliklerin önlenebilmesi açısından hidrolik şişe kriko modelleri arasında seçim yapmadan önce ihtiyaçların iyice belirlenmesi gerekir. Farklı model seçeneklerinin dışında 10 tona kadar kaldırma kapasitesi için ATLAS ATŞK10 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 10 ton etkin kullanım sağlar.

Ürünün yüksek dayanıklılığı ile uzun vadeli bir kullanım performansı elde edilebiliyor. Sık bakım gerektirmeden, devamlı en yüksek performansta kullanım gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Yüksek dayanıklılığa sahip olan 10 tonluk hidrolik şişe kriko modelinin küçük ölçüleri sayesinde her alanda rahat bir kullanım imkanı bulunur. Özellikle de 6 kilogram gibi çok hafif bir yapıya sahip olması sayesinde rahatlıkla taşınabilir. Nakliyesinin basit biçimde gerçekleştirilebilmesi sonucunda ürünün her alanda kullanımı mümkündür. Ayrıca hidrolik sistem yapısı sayesinde 6 kilogram ağırlığıyla tonlarca ağırlığa kadar yük kaldırabilir.

ATLAS ATŞK10 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 10 ton Özellikleri

10 tonluk kaldırma kapasitesi potansiyeli bulunan 6 kilogramlık Atlas ATŞK10 hidrolik şişe kriko modeli ile ağır yük kaldırılması gerekliliği bulunan tüm sektörlerde etkin bir çalışma performansı elde edilebiliyor. Ürünlerdeki 10 ton ağırlığa bağlı olarak yerden kaldırma kapasitesi ise bu ürün modelinde 125 milimetreye kadar çıkabilmektedir. Hidrolik sistem yapısı çok kısa süre içerisinde istenen seviyede kaldırma işleminin tamamlanmasına yardımcı olur. Böylelikle zaman açısından da önemli bir tasarruf sağlanabiliyor. Ürün için sık sık bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi de gerekli değildir.

ATLAS ATŞK10 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 10 ton fiyatı