ATLAS ATŞK50 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 50 ton İncelemesi

Otomotiv ve arıza servislerinde sıkça kullanılan hidrolik şişe kriko ürünleri, kaldırma ürün grupları içerisinde çok yüksek kaldırma kapasitesine sahip ürünlerdir. Hidrolik şişe krikolar hidrolik sistemin getirdiği avantajlardan yararlanarak, boyutuna göre önemli değerlerde kaldırma kapasitelerine sahiptir. Sektörel olarak önemli fırsatlar oluşturan hidrolik şişe kriko ürünlerinde denge ve sabitlik çok önemlidir. ATLAS ATŞK50 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 50 ton ürünü, etkin sabitliği ve kuvvetli dengesi sayesinde herhangi bir sarsıntı ya da dengesizliğe yol açmadan rahatlıkla 50 tona kadar olan ürünlerin kaldırılabilir. Böylelikle ürünlerin belirli mesafeye getirilerek, alt kısmına erişimin daha basit ve daha güvenli bir şekilde mümkün kılınması sağlanabiliyor.

Hidrolik yapısı sayesinde küçük ebatlarında yüksek kaldırma potansiyeli ortaya koyar. Hidrolik yağın sıkışmamış olması ve pascal prensibinin etkisi ile tonaj değeri çok yüksek olan ürünleri belirli kademede havaya kaldırabiliyor. Bu noktada otomobillerden daha farklı ürün gruplarına kadar kaldırabilme potansiyeli bulunan çok çeşitli ürün yelpazesi mevcuttur.

ATLAS ATŞK50 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 50 ton Özellikleri

50 tona kadar olan pek çok farklı ürünü kaldırabilme potansiyeli bulunur. 50 tona kadar olan ağır ürünlerin kaldırılmasında 180 milimetre gibi bir mesafeye kaldırabilir. Sadece 33 kilogram ağırlığı sayesinde nakliyesi kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Pratik ve hızlı kurulum ve uygulaması sonrasında aktif şekilde kullanımına başlanabilir. Ürünün 33 kilogramlık küçük ebatlı boyu içeriğinde yer alan yüksek hidrolik yağı haznesi sayesinde ürünlerin kaldırılması işlemlerinde uzun süreli bir performans ortaya koyabilir. Bununla birlikte çok uzun süre bakım gerektirmeden etkin ve güvenli bir şekilde kullanımı gerçekleştirilebilir. Bakım işlemlerinin periyodik yapılması sonucunda da herhangi bir denge ya da daha farklı bir soruna yol açmadan 50 tonluk ürünleri dahi zorlanmadan kaldırabilir. Üstelik kaldırma performanslarındaki yüksek hızı sayesinde işlemler daha kısa sürelerde tamamlanabilir.

ATLAS ATŞK50 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 50 ton fiyatı