ATLAS ATTPP25 Paslanmaz İnox Transpalet, 2500kg İncelemesi

Yük kaldırma ekipmanları grubunda yer alan her bir ürün kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitlilik kazanıyor. Bunlardan birisi olan transpalet ürün grubu da pek çok sektörde kullanılıyor. Dış ve iç mekan fark etmeksizin her alanda yüksek tonajlı ürünlerin kaldırılması ve taşınması işlemleri için kullanılabiliyor. Güçlendirilmiş ve paslanmaz çelik ile üretilen ATLAS ATTPP25 Paslanmaz İnox Transpalet, 2500kg ürünü sayesinde uzun ömürlü bir kullanım performansından yararlanılabiliyor. Özellikle gıda ve ilaç sektörlerinde yoğun kullanımının söz konusu olduğu görülmektedir.

Dinamik bir hidrolik sistemine sahip olması sayesinde tonaj değerlerindeki yüklerin kaldırılması için kullanıma uygun ürünlerdir. Transpalet sistemlerinin pratik kullanımı çerçevesinde mağazacılık, depolama hizmetleri ya da daha farklı sektörlerde de kullanıma uygundur. Sektörel olarak taşıma ve kaldırma işlemlerinin güvenli, hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmesine yardımcı olması amacı ile geliştirilmiştir. Son derece hızlı bir şekilde yüksek tonajlı olan yüklerin dahi kaldırılarak, taşınabilmesi mümkündür.

ATLAS ATTPP25 Paslanmaz İnox Transpalet, 2500kg Özellikleri

Yüksek dayanıklılığa sahip olan Atlas ATTPP25 paslanmaz inox transpalet modeli ile 2500 kilogram yani 2.5 tona kadar olan ürünlerin kaldırılması işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Döküm pompası sayesinde 2.5 tona kadar olan ürünlerin kaldırılmasında en yoğun kullanımda dahi kesinlikle problem yaşatmıyor. Böylelikle sık sık onarım ya da bakım gerçekleştirilmesi gerekliliği de bulunmuyor.

Alt kısmında yer alan yüksek dayanıklılığa sahip olan güçlendirilmiş tekerlekleri bulunur. Bu tekerleklerle her türlü zeminde rahat bir taşıma sağlar. Fazla güç harcanmasına gerek olmadan tüm zemin yüzeylerinde rahat bir şekilde kayış gerçekleştirerek, taşıma işlemlerinin daha kolay bir hale gelmesini sağlıyor. Bununla birlikte paslanmaz çelik teknolojisine sahip olması ile dış mekanda da kullanıma uygundur. Her alanda ve kullanım yapısında sorun yaşamadan, uzun ömürlü olarak kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

ATLAS ATTPP25 Paslanmaz İnox Transpalet, 2500kg fiyatı