ATLAS ATZC34 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç, Trifaze 380Volt, 3 ton İncelemesi

Sanayi tipi yük kaldırma işlemlerinde kullanılacak trifaze elektrik kapasitesine sahip olan kaldırma ekipmanları, yaygın olarak kullanılıyor. İşletmelerin işlemlerini daha hızlı ve daha güvenli şekilde gerçekleştirebilmesine yardımcı olan elektrikli zincirli vinç sistemleri iş güvenliğinin de en yüksek seviyede olmasını sağlıyor. Ağır yük kapasitesine sahip olan ürünlerin kaldırılmasında gerekli olan yüksek enerji gücünü ve hareket kabiliyetini oluşturabilmek hareketli elektrikli zincirli vinç sistemleri için en önemli koşuldur. ATLAS ATZC34 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç, Trifaze 380Volt, 3 ton ürünü, yüksek kapasitesi ile işletmelerin bu doğrultuda ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Yükak ağırlık kapasitesinin yanı sıra fonksiyonel bir kullanımın oluşturulabilmesi amacı ile 4 hareketli kabiliyet kazandırılmış durumda bulunuyor. Bu sayede çok daha geniş alanda ve çok daha geniş nitelikli olarak 3 tona kadar ürünlerin kaldırılmasını sağlıyor.

140 kilogram ağırlığının bulunması çerçevesinde kurulumu ve uygulaması için profesyonel çalışma gerekliliği bulunur. Bulunduğu noktada kaldırma işlemlerini savrulma ya da sarsıntı olmadan gerçekleştirerek, bunların yaratabileceği güvenlik risklerini önleyebilme mekanizmasına sahiptir.

ATLAS ATZC34 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç, Trifaze 380Volt, 3 ton Özellikleri

Trifaze elektrik uygunluğu ile 380 volt kapasitesine sahip olan güçlü bir motoru bulunuyor. Atlas ATZC34 elektrikli vinç modelinde kullanılan motoru 1.1 KW seviyesindedir. Bu yüksek motor gücü hem ürünlerin daha hızlı kaldırılmasına hem de daha geniş ve fonksiyonel bir hareket kabiliyeti kazanmasına yardımcı oluyor. Motorunun güçlü olması sayesinde 1 dakikalık sürede 1.43 metre kadar ağırlığın kaldırılmasını sağlayabiliyor. 3 tona kadar olan ürünleri hiç zorlanmadan  6 metre yüksekliğe kadar kaldırabiliyor. Motorunda bulunan fan soğutma sistemi sayesinde de ürünün yüksek performanstaki kullanımından aşırı ısınma oluşması önlenebiliyor. Böylelikle kaldırma esnasında yaşanabilecek güvenlik riskleri de önlenebiliyor. Acil fren sistemi de yüksek dinamik yapısı sayesinde anlık olarak durma sağlayabiliyor.

ATLAS ATZC34 4 Hareketli Elektrikli Zincirli Vinç, Trifaze 380Volt, 3 ton fiyatı