ATLAS ATZCS5 Elektrikli Zincirli Vinç, Sıvı Yağlı,Trifaze 380Volt, 5 ton İncelemesi

Üst performansta ürün kaldırma işlemlerinin gerçekleştirildiği her sektör için elektrikli zincirli vinç sistemleri önemli bir gereklilik kalemidir. Ağır ve yüksek kapasiteye sahip olan ürünlerin hızla kaldırılması ve güvenle taşınabilmesi açısından elektrikli zincirli vinç sistemleri yaygın olarak kullanılıyor. Ancak maliyetli olmalarının haricinde ürünlerin sorunsuzca kaldırılabilmesi için mutlaka yüksek kaliteye ve geniş özelliklere sahip olması gerekliliği bulunur. Ürününün sorun yaşamadan kaldırılması ve aynı zamanda da hem zaman tasarrufu sağlanabilmesi hem de iş güvenliğinin oluşturulması açısından çok önemlidir. ATLAS ATZCS5 Elektrikli Zincirli Vinç, Sıvı Yağlı,Trifaze 380Volt, 5 ton bu konudaki geniş fonksiyonları ve yüksek dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

İleri nesil teknolojik donanımı ve sıvı yağlı trifaze elektrik kapasitesine sahip olan ürün ile yüksek kapasiteli ağır ürünlerin kaldırılması mümkün oluyor. Farklı ürün yelpazesine uygun kaldırma kancası sayesine çok rahat bir çalışma her sektörde gerçekleştirilebiliyor. Ürünlerin kaldırılması sırasında sarsılması, çarpması ve savrulması gibi faktörleri devre dışı bırakacak güçlü motoru ve güvenlik önlemleri  bulunuyor.Vincin kendi brüt ağırlığının 120 kilogram olması sebebi ile mutlaka profesyonel çalışma ile kurulması gerekliliği bulunur.

ATLAS ATZCS5 Elektrikli Zincirli Vinç, Sıvı Yağlı,Trifaze 380Volt, 5 ton Özellikleri

5 ton kapasitesi ile en ağır sanayi sektörlerinde dahi kullanım için uygun bir vinç sistemidir. Atlas ATZCXS5 elektrikli zincirli vinç sisteminin 5 tonluk kapasitesine ilişkin test yükü denemelerinde 6.25 ton kapasiteye de ulaşılmıştır. 5 tonluk yükü sarsılmadan ve zorlanmadan 6 metre yüksekliğe kadar sorun yaşamadan taşıyabiliyor. Üstelik 390 Voltluk trifaze elektrik kapasitesiyle çalışan 3.0 KW kapasitesindeki motor gücüyle 1 dakikada  2.6 metrelik mesafe katedebiliyor. Resetleme fonksiyonu ve acil fren sistemi gibi doğrudan güvenliğe yönelik fonksiyonları ile en yüksek iş güvenliğinin oluşturulmasına yardımcı oluyor. Ürünün ani bir durumda elektriğinin ve tüm diğer fonksiyonlarının işlevinin kesilmesi sağlanabiliyor.

ATLAS ATZCS5 Elektrikli Zincirli Vinç, Sıvı Yağlı,Trifaze 380Volt, 5 ton fiyatı