Bartech 3Hp Tahıl Kırma Makinası İncelemesi

Bartech 3Hp Tahıl Kırma Makinası İncelemesi

Hayvancılık sektöründe teknolojinin getirdiği yenilikler önemli ölçüde fiziki güç ve zaman tasarrufu sağladığından eski yöntemleri ortadan kaldırmıştır. Nüfus artışına paralel olarak hayvansal gıdalar, dolayısıyla da hayvan sayısında artış meydana gelmiştir.

Bu durum onların besin ihtiyacını karşılamayı geleneksel yöntemlerle imkansız kılmaktadır. Böyle bir durumda hayvancılıkla ve çiftçilikle uğraşan kişilerin yardımına Bartech 3Hp Tahıl Kırma Makinası yetişiyor.  Tahıl kırma makineleri, besini istenilen dereceye kadar küçültmekle birlikte eleme işlemini de gerçekleştirebilmektedir.

Bartech 3Hp Tahıl Kırma Makinası Özellikleri Nelerdir?

Yemlerin istenilen boyuta getirilmesini sağlayan bu makine, sadece 84 kilogramlık bir ağırlığa sahiptir. Dolayısıyla yarı portatif bir özellik sağlamaktadır. Dayanıklı çelik malzemeden imal edilen bu ürün 220V standart şebeke elektriği ile çalışabilmektedir.  3Hp motor gücüyle piyasa standartlarında satışa sunulup aynı görevi gören makinelerden daha kısa sürede işlevini gerçekleştirecektir.

1 dakika içerisinde 2800 devir kapasitesine sahip olan Bartech 3Hp Tahıl Kırma Makinası 40×60 ebatlarında yem haznesine sahiptir.  Yemin çıktığı ağız ölçüsü 9×34 ölçülerinde olup kullanılan tahılın türüne göre oluşturduğu ürün kg/s biriminde değişiklik gösterecektir.  Saatte 3000 kg hayvan pancarı,  600 kilogram mısır, 700 kilogram buğday ve arpayı istenilen ölçülerde ufaltabilmektedir. Staj giriş çapı, 15,5 ölçüsünde olan bu makine oldukça basit bir kullanıma sahiptir.

Standart elektrik fişi takılıp on – off düğmesi ile aktif hale getirilen makine tahıl haznesine yerleştirilen yemleri kolay bir şekilde öğütmektedir.  Sipariş verilmesi durumunda ücretsiz kargo ile gönderilecek olan Bartech 3Hp Tahıl Kırma Makinası  paslanma, çark aşınması gibi durumlara karşı oldukça dirençli hale getirilmiştir.  Dikey doğrultuda kullanım imkanı sunmaktadır. Bu sayede sürekli yem doldurma durumunda eğilip kalmanız önlenmiş olacaktır. Dolayısıyla iş yorgunluğunu engelleyecek bir tasarıma sahiptir.

Fiyatı İçin:

Bartech 3Hp Tahıl Kırma Makinası