Bien Wooden Ayarlanabilir Kayar Kızaklı Bambu Çekmece Kaşıklık İncelemesi

bambu çekmece kaşıklık

Bien Wooden ayarlanabilir kayar kızaklı bambu çekmece kaşıklık farklı şekilde sizlerin karşınıza çıkmaktadır.  Kadınlar için evin en önemli bölümlerinden bir tanesi hiç şüphesiz mutfaktır. Kadınlar mutfağın her zaman düzenli ve aynı zamanda gösterişli olmasını isterler. Bu sebeple o kadar çok farklı ürünlerle doldurmaya çalışırlar ki, bazen de mutfakta bulunan bütün eşyalar kullanılmıyordur. Kadınlar için mutfağın hem görünen hem de görünmeyen yerleri çok önemlidir. Bu yüzden Bien Wooden ayarlanabilir kayar kızaklı bambu çekmece kaşıklık kadınların vazgeçilmezi olacaktır.

Şık ve Gösterişli Kaşıklıklar Bien Wooden

bambu çekmece kaşıklık
bambu çekmece kaşıklık

Mutfağın düzenli olmasını hepimiz seviyoruz, fakat artık plastik veya sade ve basit yapılmış mutfak ürünlerini kullanmayı sevmiyoruz. Mutfağımızda kullanacağımız ürünlerin hepsi mutlaka gösterişli ve şık olmalı. Bunun için de Bien Wooden ayarlanabilir kaşıklık kadınların ve mutfak severlerin vazgeçilmez mutfak gereçlerinden bir tanesi haline gelmektedir. Bütün kaşık, çatal ve bıçaklarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilir ve ayarlanabilir bir kaşıklık olduğundan, çekmeceye göre kızaklarını kullanarak kaşıklığı ayarlayabilirsiniz. Hem şık, hem gösterişli, ayrıca her zaman arkadaşlarınıza hava atabileceğiniz bir mutfak gereci olmaktadır. Hatta sizde gören arkadaşlarınız kendi mutfağa için almak isteyebilir. Mutlaka nereden aldığınızı soracaklardır. Bambudan üretilmiş, zararsız ve şık bir kaşıklık. Sizin de mutfağınızda bulunabilir.

Kaşıklığa baktığımızda ölçüleri, kapalı ölçüsü 35,5 * 25,5cm derinliği 5cm, açık ölçüsü ise 35,5 * 43cm ve derinliği yine 5cm olmaktadır. Bambu ayarlanabilir kaşıklık, mutfağınızdaki en sevdiğiniz mutfak gereçlerinden bir tanesi olacaktır ve sürekli temizlemek isteyeceksiniz. Kayar kızak sistemi olduğundan ekstradan 4 göz, 5 veya 6 göz kullanabiliyorsunuz. Ne kadar kaşık, çatal ve bıçaklarınız varsa, kaşıklığınızı ayarlayıp hepsini bir arada tutabilirsiniz. Bambu ayarlanabilir kaşıklığı kullanırken, hem çekmecenizi düzenleyebileceksiniz hem de mutfakta çok eğleneceksiniz. Mutfağınızdan çıkmak istemeyeceksiniz. Sizde bir tane Bien Wooden bambu ayarlanabilir kaşıklık sipariş verin, sizin de mutfağınızda bulunsun.

Bien Wooden Ayarlanabilir Kayar Kızaklı Bambu Çekmece Kaşıklık Fiyatı:

https://www.ensonu.com/urun/bien-wooden-ayarlanabilir-kayar-kizakli-bambu-cekmece-kasiklik/