Black&Decker A7062 40 Parça Cırcırlı Tornavida ve Vidalama Uç Seti İncelemesi

Black&Decker A7062 40 Parça Cırcırlı Tornavida ve Vidalama Uç Seti, en yaygın kullanılan tornavida bitlerini ihtiva eder. İçindekiler: 25mm vidalama ve lokma uçlarını içerir. Ph1, Ph2, 3xPh3 vidalama bits uç, Pz1, Pz2, 3xPz3 vidalama bits uç, 3xSL6, 2xSL6, 3xSL10 vidalama bits uç bulunur. Ayrıca T10, T15, T20 vidalama bits uç, SQ1, SQ2, SQ3 vidalama bits uç, 5.6.7.8.9.10.11 mm altıgen şaftlı lokma uç. Bitler, her biri 10 bit tutarak, kolay gizleme ve erişim sağlamak için mevcut kutulara eklenebilen plastik tutucularda tedarik edilir. Black & Decker, dünya genelinde kaliteli elektrikli el aletleri ve takımları, donanım ve ev geliştirme ürünlerinin üreticisi ve pazarlayıcısıdır.

Teknoloji tabanlı sabitleme sistemleri. Ürünleri ve hizmetleri 100’den fazla ülkede pazarlanmaktadır ve on bir ülkede üretim faaliyetleri vardır. İşleri süresince, ürün inovasyonu, kalitesi, son kullanıcı odaklılığı, tasarımı ve kıymeti için bir ün oluşturdular. Black & Decker ‘ Kuvvetli marka adları ve yeni ürün geliştirme kabiliyetleri, dünya genelinde tanınmanın tadını çıkarır ve küresel dağılımları kendi endüstrilerinde eşsizdir. Black & Decker’in amacı, elektrikli el aletleri ve takıları, donanım ve ev geliştirme ürünleri ile teknoloji tabanlı bağlantı sistemlerinin önde gelen global üreticisi ve pazarlayıcısı olarak kendisini kurmaktır. Kutu 1 x Black&Decker A7062 Cırcırlı Tornavida ve Vidalama Uç Seti 40 Parça İçeriyor.

Black&Decker A7062 40 Parça Cırcırlı Tornavida ve Vidalama Uç Seti Özellikleri

Black & Decker, kaliteli elektrikli el aletleri ve takımları, donanım ve ev geliştirme ürünleri ve teknoloji tabanlı bağlantı sistemlerinin global üreticisi ve pazarlayıcısıdır. Ürünleri ve hizmetleri 100’den fazla ülkede pazarlanmaktadır ve on bir ülkede üretim faaliyetleri vardır. İşleri süresince, ürün inovasyonu, kalitesi, son kullanıcı odaklılığı, tasarımı ve kıymeti için bir ün oluşturdular. Black & Decker’in kuvvetli marka adları ve yeni ürün geliştirme kabiliyetleri, dünya genelinde tanınmanın tadını çıkarır ve küresel dağılımları kendi endüstrilerinde eşsizdir.

Black & Decker’in amacı, elektrikli el aletleri ve takıları, donanım ve ev geliştirme ürünleri ile teknoloji tabanlı bağlantı sistemlerinin önde gelen global üreticisi ve pazarlayıcısı olarak kendisini kurmaktır.

Black&Decker A7062 40 Parça Cırcırlı Tornavida ve Vidalama Uç Seti Fiyatı