Black&Decker A7186 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti İncelemesi

Black&Decker A7186 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti, farklı uzunluklardaki tornavida uçları ve bir havşa ucu ile birlikte duvar, ahşap ve metal için uygun matkap uçlarından oluşur. Bitler güvenli ve sağlam bir kutuda sağlanır. Çevirme çubuğu, bitlere daha kolay erişim sağlar.

Mükemmel sondaj ve daha fazla dayanıklılık sağlamak için bitler Titanium’dan üretilmiştir.

Evde zamanında yapılması gereken çok fazla çalışma var ve bu konu biraz dikkat gerektiriyor ve bu dikkat genelde sağlanmıyor ve bu yüzden insanlar tesisatçıyı, elektrikçiyi ve diğer insanları aramaya gidiyorlar ve bu yetenekli insanlar sadece Sadece bir iş için birkaç şey ve ekstra ücret alın, ancak sizinle en iyi elektrikli tornavidalarınız varsa hayal edin, o zaman bu tür insanları çağırmanın herhangi bir zorunluluğu olmayacaktır.

Black&Decker A7186 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti Özellikleri

Black&Decker A7186 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti, sondaj ahşap, duvar ve metal için uygun çeşitli matkap uçları içerir. Birçok vidalama ve delme uygulaması için uygun uçları içerir. En yaygın kullanılan uçları sizler için setin içerisine koyduk. Ağır metallerde kolay ve hızlı delik delebilmek için uzun ömüre sahip “Titanyum” kaplı metal matkap uçlarından oluşmaktadır. Saklama bölmeli kullanışlı bir setten oluşmaktadır.

İçindekiler: 
2 x brad ahşap matkap uçları: 4 mm ve 6 mm. 
3 x duvarlı matkap uçları: 5 mm, 6 mm ve 8 mm. 
3 x metal matkap uçları: 4 mm, 6 mm ve 8 mm. 
7 x 25 mm tornavida uçları: 3 x Torx, 2 x Oluklu ve 2 x Pozidriv. 
1 x manyetik bit tutucu.

Black&Decker A7186 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti Fiyatı İçin Tıklayınız.