Black&Decker ADV1200 12V/12.5Watt Araç Süpürgesi İncelemesi

Otomobil temizliği pek çok kişi açısından son derece zorlu bir işlem olabiliyor. Hem otomobil iç dizaynı hem de nitelikli kirler nedeni ile otomobil içerisinde temizlik kolay olmayabiliyor. Ancak günümüzde güçlü araç süpürgesi modelleri sayesinde otomobillerin iç cephesindeki kirler ne yapıda olursa olsun etkin hijyen sağlanabiliyor. Son derece pratik bir kullanım yapısına sahip olan araç süpürgeleri ile otomobildeki kirleri birkaç dakika içerisinde temizlemek mümkündür. Black&Decker ADV1200 12V/12.5Watt Araç Süpürgesi ürünü güçlü motoru ve bu sayede mevcut olan yüksek çekim gücü ile tüm mikrop ve tozların temizlenmesine yardımcı olur.

Otomobil kullanıcılarına önemli bir kolaylık sağlayan ürünün, siklon hareketi sayesinde çekilen kir filtreden uzaklaştırılıyor. Bu sayede de daha yüksek bir emiş gücü elde edilebiliyor. Ergonomik tasarımı sayesinde son derece etkin bir tutuş ve kavrama sağlıyor. Özellikle etkili ve hızlı otomobil temizliği için son derece uygun bir üründür. Uzun kablosu sayesinde araç içerisinde 5 metreye kadar erişim imkanı sağlıyor. Ayrıca ürünün yanında bulunan özel aparat ve uç seçenekleri ile otomobilin iç dizaynındaki erişilmesi zor ve güç olan noktalara da erişilebiliyor.

Black&Decker ADV1200 12V/12.5Watt Araç Süpürgesi Özellikleri

Araç süpürgesinin 12.5 Watt seviyesindeki motor gücü sayesinde emiş gücü çok yüksek seviyededir. Siklon hareket kabiliyeti sayesinde de emiş gücü arttırılabilir durumda bulunur. 12 Volt olan araç çakmak girişine uyumlu bağlantı kablosu ve girişi bulunur. Bu sayede de aracın çakmak girişine bağlanarak, nerede bulunursa bulunulsun kullanımı gerçekleştirilebiliyor. 610 militrelik toz hanesinin bulunması sayesinde uzun süreli olarak kesintisiz şekilde temizlik yapılabiliyor. Ayrıca tek düğme ile haznesinin boşaltılabiliyor olması el değmeden tüm kir ve pisliğin dökülebilmesi mümkün oluyor. Hazne bölümünün şeffaf tasarımda olması sayesinde boşaltılması gerektiği kolayca anlaşılabiliyor.

Black&Decker ADV1200 12V/12.5Watt Araç Süpürgesi fiyatı