Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü İncelemesi

Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü, evde veya yolda olmanıza gerek duyduğunuz hava basıncını kolayca almanızı sağlar. Spor topları, sallar, hava minderleri, araba ve kamyon lastikleri, bisiklet lastikleri, vb. Dahil olmak üzere, çeşitli basınç ayarlarının çok yönlülüğünü ve kablosuz gücün özgürlüğünü birleştiren bu güçlü şişirici, hatta basıncı ölçebilirsiniz. şişiricinin kullanışlı dijital göstergesi ile.

Bir Glace’de Yüksek Performanslı Akülü Şişirme: Araba ve bisiklet lastiklerini, salları, minderleri, plaj toplarını, ve daha fazlası Taşınabilir çok yönlülük için uzun ömürlü kablosuz güç Hem yüksek hem de düşük basınç ayarları Dijital basınç göstergesi ve otomatik kapanma Hızlı bağlantı hortumu ve araç içi aksesuar saklama alanı Yüksek Performanslı Akülü Şişirme Sistemi, iğneler ve aksesuarlar için yerleşik depolamaya sahiptir. Şişirici aracınızın 12 volt DC güç çıkışından çalıştırılabilir. Daha büyük görüntüle. 2 basınç ayarıyla, bu kablosuz şişirici, araba lastiğinden spor toplarına kadar her şeyi ele alacaktır.

Basınç Altında Her Yerde Çalışır Black & Decker ASI500 Yüksek Performanslı Akülü Şişirme Makinesi, inanılmaz rahatlık sağlayan bir hava istasyonu. Uzun süreli kablosuz güce sahip olan bu şişirici, evde veya yolda olmanıza gerek duyduğunuz zaman, ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan çok yönlülüğü size sunacaktır. ASI500 şişirici aracınızdan çalıştırılabilir ‘ 12 volt DC güç çıkışı, veya kablosuz kolaylık için kendi dahili 12 voltluk batarya ile güçlendirilebilir. Şişiriciyi duvardan / 120 volt AC prizinden dört ila beş saat şarj ettiğinizden emin olun ve çeşitli ortak nesneleri işlemeye hazır olun. Herhangi Bir İş için İki Enflasyon Ayarı İki basınç ayarına sahip olan ASI500, attığınız her şeyi işleyebilir. Düşük basınç ayarı, sallar veya minderler için idealdir.

Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü Özellikleri

Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü, Yenilikçi özellik yelpazesi sayesinde, Black & Decker ASI500 Yüksek Performanslı Akülü Şişirme Sistemi, ister evde ister yolda olun, ihtiyacınız olan hava basıncını almanızı kolaylaştırır. Spor topları, sallar, hava minderleri, araba ve kamyon lastikleri, bisiklet lastikleri, vb. Dahil olmak üzere, çeşitli basınç ayarlarının çok yönlülüğünü ve kablosuz gücün özgürlüğünü birleştiren bu güçlü şişirici, hatta basıncı ölçebilirsiniz.

Basınç Altında Heryerde Çalışır
Black & Decker ASI500 Yüksek Performanslı Akülü Şişirme Makinesi, inanılmaz rahatlık sağlayan bir hava istasyonu. Uzun süreli kablosuz güce sahip olan bu şişirici, evde veya yolda olmanıza gerek duyduğunuz zaman, ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan çok yönlülüğü size sunacaktır.

ASI500 şişirici aracınızın 12 volt DC güç çıkışından çalıştırılabilir veya kablosuz kullanım için kendi dahili 12 volt’luk pille çalıştırılabilir. Şişiriciyi duvardan / 120 volt AC prizinden dört ila beş saat şarj ettiğinizden emin olun ve çeşitli ortak nesneleri işlemeye hazır olun.

Herhangi Bir İş için İki Enflasyon Ayarı
İki basınç ayarına sahip olan ASI500, attığınız her şeyi işleyebilir. Düşük basınç ayarı sallar veya minderler için idealdir ve yüksek basınç ayarı bisiklet ve araba lastikleri için idealdir.

Aslında, yüksek basınç ayarı ile, tamamen tek bir şarjla tamamen düz tam boyutlu lastik şişirebilirsiniz.

Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü Fiyatı