Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü İncelemesi

Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü, evde veya yolda olmanıza gerek duyduğunuz hava basıncını kolayca almanızı sağlar. Spor topları, sallar, hava minderleri, araba ve kamyon lastikleri, bisiklet lastikleri, vb. Dahil olmak üzere, çeşitli basınç ayarlarının çok yönlülüğünü ve kablosuz gücün özgürlüğünü birleştiren bu güçlü şişiricinin kullanışlı dijital göstergesi ile basıncı ölçebilirsiniz. Şişirici aracınızın 12 volt DC güç çıkışından çalıştırılabilir. 2 basınç ayarıyla, bu kablosuz şişirici, araba lastiğinden spor toplarına kadar her şeyi ele alacaktır. Basınç Altında Her Yerde Çalışır. Black & Decker ASI500 Yüksek Performanslı Akülü Şişirme Makinesi, inanılmaz rahatlık sağlayan bir hava istasyonudur. Uzun süreli kablosuz güce sahip olan bu şişirici, evde veya yolda olmanıza gerek duyduğunuz zaman, ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan çok yönlülüğü size sunacaktır.

Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü Özellikleri

Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü, ister evde ister yolda olun, ihtiyacınız olan hava basıncını almanızı kolaylaştırır. Spor topları, sallar, hava minderleri, araba ve kamyon lastikleri, bisiklet lastikleri, vb. Dahil olmak üzere, çeşitli basınç ayarlarının çok yönlülüğünü ve kablosuz gücün özgürlüğünü birleştiren bu güçlü şişiricinin kullanışlı dijital göstergesi ile basıncı ölçebilirsiniz.

Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü inanılmaz rahatlık sağlayan bir hava istasyonu. Uzun süreli kablosuz güce sahip olan bu şişirici, evde veya yolda olmanıza gerek duyduğunuz zaman, ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan çok yönlülüğü size sunacaktır.

ASI500 şişirici aracınızın 12 volt DC güç çıkışından çalıştırılabilir veya kablosuz kullanım için kendi dahili 12 volt’luk pille çalıştırılabilir. Şişiriciyi duvardan / 120 volt AC prizinden dört ila beş saat şarj ettiğinizden emin olun ve çeşitli ortak nesneleri işlemeye hazır olun.

Black&Decker ASI500 12Volt/220Volt 160PSI Şarjlı Hava Kompresörü Fiyatı