Black&Decker BDJS350 300 Amper Akü Takviye Cihazı İncelemesi

Black&Decker BDJS350 300 Amper Akü Takviye Cihazı, otomobillerde ve hafif ticari araçlarda tüm v6 motorlarının çalıştırılması için idealdir. Batarya terminallerine hatalı bağlantıya karşı uyarmak için görsel ve sesli bir ters polarite alarmı mevcuttur. Ünite, tüm ev tipi uzatma kablolarıyla çalışacak bir dahili şarj cihazına sahiptir. Black&Decker BDJS350 300 Amper Akü Takviye Cihazı, aynı zamanda 12 voltluk ve yüksek çıkışlı USB çıkışlarına sahip bir taşınabilir güç kaynağıdır, birçok küçük elektronik cihazı şarj edebilir.

Black&Decker BDJS350 300 Amper Akü Takviye Cihazı Özellikleri

Black&Decker BDJS350 300 Amper Akü Takviye Cihazı, Black & Decker’in 12 voltluk akım ürünleri ve akü bakım uzmanları öneriler: Uygun olmayan bağlantılara karşı uyarmak için görsel ve sesli bir ters polarite alarmı da dahil olmak üzere güvenlik özelliklerine sahiptir. Yüklenirken kişisel elektrikli cihazlarınızı şarj etmeyi, korumayı ve çalıştırmayı her zamankinden daha kolay hale getirir. Bu üniteler ayrıca tüm ev tipi uzatma kablolarıyla çalışacak AC şarj cihazlarına sahiptir. Black&Decker BDJS350 300 Amper Akü Takviye Cihazı, 12 Volt ve yüksek çıkışlı USB çıkışları ile taşınabilir bir güç kaynağıdır, onlar hala tamamen ölü olsa bile, çoğu araba pilleri atmak için yeterince güçlü iken, çoğu küçük elektronik cihazları şarj edebilirsiniz.

USB çıkışları

Black & Decker’ın tüm atlama yolvericileri, cep telefonu, tablet veya MP3 çalarınız da dahil olmak üzere küçük, kişisel elektronik cihazlarınızı doğrudan şarj cihazlarınızdan şarj edebilmenizi sağlayan 1 ila 2 USB şarj çıkışını içerir.

LED emniyet lambası

Black&Decker, pilinizi karanlıkta çalıştırmaya çalışır. Ve ayrıca aracın yanından geçerken aracınızı geçerken daha görünür hale getiren ekstra parlak LED ışığı içerir. Ayrıca, telsiziniz olduğunda ve sürücü sorunlarınız pilinizden daha büyük olduğunda sürücüleri sinyalize etmek için de kullanılabilir.

Black&Decker BDJS350 300 Amper Akü Takviye Cihazı Fiyatı