Black&Decker BDJS450 450 Amper Akü Takviye Cihazı İncelemesi

Black&Decker BDJS450 450 Amper Akü Takviye Cihazı, Yolun kenarına mı ya da karanlık bir park yerine mi? Telaşa gerek yok! Black&Decker BDJS450 450 Amper Akü Takviye Cihazı, başka bir araca gerek duymadan aracınızı anında yeniden çalıştırabilir. Arabanızı, kamyonu, motosikleti, teknenizi, RV’nizi veya traktörünüzü şarj etmek için yeterli güçtedir, Black ve Decker 450 amp akü takviye marş motoru, günlük kullanım veya yoldaki acil durumlar için idealdir. akü marş kelepçelerini araç aküsüne bağlayın ve yola geri dönün. Kabloları geriye doğru bağlamak konusunda asla endişelenmenize gerek yok; Stanley atlama marş, görsel ve sesli bir ters polarite alarmı ile sizi uyaracaktır. Jump starter ayrıca emniyet için anahtarsız açma / kapama anahtarına da sahiptir, bu nedenle kelepçelerden kıvılcımlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Black&Decker BDJS450 450 Amper Akü Takviye Cihazı Özellikleri

Pil: 12 V / 17 Ah (sızdırmaz kurşun-asit batarya)
Güç: 450 amp
5 saniyeye kadar enerji çıkışı: 300 Amp
Ağırlık: 6050/5600 g
Aksesuarlar: LED ışık, şarj seviyesi göstergesi, nikel kaplama, korozyona dayanıklı terminaller, mühürlü kurşun-asit pil, ters polarite alarmı, emniyet açma / kapama düğmesi, klip depolama, kablo depolama, kauçuklu köşeler

Black&Decker BDJS450 450 Amper Akü Takviye Cihazı, otomobilleri, traktörleri, tekneleri, kampçıları ve diğer araçların saniyeler içinde başka bir araca gerek kalmadan saniyede 12 V akü ile güvenilir şekilde çalıştırılmasına yardımcı olur. BDJS450 sadece motorların çalıştırılması için bir yardımcı değildir. Ayrıca maksimum güvenlik sunar, Örn. özel güvenlik için açık / kapalı anahtarı, ters polarite alarmı ve uçan kıvılcımlardan korunma ve 450 amper acil güç ile bu marş motoru acil durumlarda idealdir. LED ışığı – şarj durumu göstergesi bulunmaktadır.

Black&Decker BDJS450 450 Amper Akü Takviye Cihazı Fiyatı