Black&Decker EPC12CA 12Volt/1.0Ah Ni-Cad Akülü Matkap İncelemesi

Black&Decker EPC12CA 12Volt/1.0Ah Ni-Cad Akülü Matkap, farklı vida boyutlarına sahip çeşitli malzemelere mükemmel vidalama için 24 tork debriyajına sahiptir. Hızlı ve kolay bir pil değişimi ve daha güvenli bir uyum sağlayan bir yaylı sürgülü batarya sistemi vardır. Tüm sondaj uygulamaları için nihai parmak ucu kontrolü için makinenin çok yönlülük ve ters hız için bir ters anahtarı vardır.

Black & Decker ürününüz, satın alındığı tarihten itibaren 24 ay içinde hatalı malzeme veya uygunluk olmaması nedeniyle kusurlu hale gelirse, Black & Decker, tüm arızalı parçaları, onarım ürünlerini, adil yıpranma ve yıpranmaya tabi tutmayı garanti eder. Ürünün ticaret, profesyonel veya iş amaçlı kullanılmadığı durumlarda, müşteriye en az rahatsızlık vermesi, ürünün yanlış kullanım veya ihmale maruz kalması veya ürünün yabancı cisimler, maddeler veya kazalar nedeniyle zarar görmesidir.

80 yılı aşkın bir süredir, Black & Decker, zorlu ev aletlerini tasarlamak, üretmek ve inşa etmek için bir ün kazandı ve son kullanıcılara ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli araçlar sunarak saygın bir üne kavuştular.

Black&Decker EPC12CA 12Volt/1.0Ah Ni-Cad Akülü Matkap Özellikleri

Delme veya vidalama: Black&Decker EPC12CA 12Volt/1.0Ah Ni-Cad Akülü Matkap ister delme isterseniz vidalama işlemlerinin her ikisini de rahatlıkla yapabilir. 24 kademeli tork ön seçimi ile herkes için ideal ev geliştirme ve ahşap (25 mm) ve çelik (10 mm) delme performansı ile ikna ediyor.

Akülü matkap, yüksek kaliteli, kauçuk kaplı, ergonomik şekilli merkez sapı sayesinde mükemmel bir şekilde kullanım sunuyor. Yeni geliştirilmiş tasarım, zorlu durumlarda bile kullanıcının daha fazla kullanım kolaylığı ve esnek ve hassas tutuş sağlar. Güvenilir 1.0 Ah Slide-Pack batarya ile daha az titreşim ile hızlı ve kolay bir batarya değişimi mümkündür.

Teknik veriler

  • Güç: 12 volt
  • Pil kapasitesi: 1.2 Ah
  • mak. Tork: 11 Nm
  • Tork: 24
  • Boşta kalma hızı: 0 – 650 dk.-1
  • mak. Ahşap / metal delme kapasitesi: 25/10 mm
  • Ağırlık: 1,9 kg
  • Şarj süresi: 3 saat

Delme veya vidalama: Black&Decker EPC12CA 12Volt/1.0Ah Ni-Cad Akülü Matkap Fiyatı