Black&Decker EGBL188BAST 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü 2 Vitesli Darbeli Matkap + 165 Parça Delme Vidalama Seti İncelemesi

Black&Decker EGBL188BAST 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü 2 Vitesli Darbeli Matkap + 165 Parça Delme Vidalama Seti, Black & Decker® yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünlerle ünlü bir ev ismi haline geldi. İşi daha kolay hale getirmek, Black & Decker’s® misyonunun her zaman ön planda olmuştur. Bir marka olarak, sürekli olarak DIY dünyasını basitleştirmeyi ve görevi daha hızlıdır. Ve daha kolay gerçekleştirmeyi sağlayan araçlar ve ürünler yaratmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz 100 yıl boyunca Black & Decker®, elektrikli aletleri ve ev aletlerini gündelik tüketicilere getiren ve bu güne kadar devam eden bir gelenek olan DIY dünyasını değiştiren pek çok ‘ilke’ gördü.

Black&Decker EGBL188BAST 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü 2 Vitesli Darbeli Matkap + 165 Parça Delme Vidalama Seti Özellikleri

Black&Decker EGBL188BAST 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü 2 Vitesli Darbeli Matkap + 165 Parça Delme Vidalama Seti, evdeki ve açık hava uygulamalarındaki tüm DIY işleri için uygun olan güçlü bir 18V Lityum İyon Hammer delicidir. İhtiyaca bağlı olarak hızı ayarlamanızı sağlayan yüksek ve düşük hıza sahip iki vitesli bir vites kutusuna sahiptir. Bu darbeli matkap, en zorlu işlerle hızlı ve verimli bir şekilde başa çıkma gücüne sahiptir. Güvenli depolama ve taşıma için uygun bir kit kutusuyla birlikte gelir.

Bu darbeli matkap, 11 adet tork ayarı ve matkap, ahşap, metal, plastik veya duvarlara geniş çaplı delme yapar. Ve vidalama işlerinde kullanılmak üzere doğrudan matkap modu ayarı ile donatılmıştır. Ayrıca, 25 mm’ye kadar ahşap, 10 mm’ye kadar metal üzerinde sondaj yapar. Ve 10 mm’ye kadar duvarlar dahil olmak üzere çeşitli malzemelere sondaj için uygun doğrudan matkap modu vardır.

Black&Decker EGBL188BAST 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü 2 Vitesli Darbeli Matkap + 165 Parça Delme Vidalama Seti, 10 mm çift kol anahtarsız mandrel ile donatıldığı için bitlerin değiştirilmesi hızlı ve kolaydır. Uygulamalar arasında bit değişimi için herhangi bir ek alete gerek yoktur. Yaylı batarya sayesinde bataryayı takmak kolayca yapılabilir. Sadece serbest bırakma düğmesine tıklayın ve pil çok az çaba harcayarak çıkıyor.

Black&Decker EGBL188BAST 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü 2 Vitesli Darbeli Matkap + 165 Parça Delme Vidalama Seti Fiyatı