Black&Decker FSM1630 1600Watt Autoselect Buharlı Temizlik Makinası İncelemesi

Dik tasarımı ile fazla yer kaplamayan ve ergonomik kavrayışı ile çok rahat hareket ettirilebiliyor. Black&Decker FSM1630 1600Watt Autoselect Buharlı Temizlik Makinası buhar teknolojisinin içeriğinde kesinlikle kimyasal madde yer almıyor. Böylelikle temizlikte buhar teknolojisinden tamamen sağlıklı ve doğal şekilde yararlanılabiliyor. Güçlü motorunun hızla ısıttığı suyun Autoselect teknolojisiyle zemine uyguna püskürtme yoğunluğu ayarlamasını otomatik yaparak, yüksek hijyen sağlıyor. Zemine özel buhar yoğunluğunu kendi ayarlayan buharlı temizlik makinası yüksek buhar performansıyla mikrop ve bakterilerde yüzde 99 başarı sağlıyor. Yüksek güçteki motoru ile sadece haznesinde bulunan suyu ısıtıp, zemine göre otomatik olarak püskürtüyor. Böylelikle bu tip ürünlere ilişkin sağlıksız olduğu yönündeki görüşlere etkin bir yanıt oluşturuyor.

Black&Decker FSM1630 1600Watt Autoselect Buharlı Temizlik Makinası Özellikleri

1600 Watt güçteki motoru ve 500 ml su haznesi ile uzun süre kesintisiz temizlik imkanı sağlıyor. Autoselect teknolojisiyle buhar yoğunluğunu zemine göre ayarlıyor. Buharı otomatik püskürtmesi sayesinde hatalı buhar yoğunluğu uygulanması gibi durumlar yaşanmıyor. Ayrıca tüm yüzeylerin yapısal özelliklerine göre kenar ve köşelik başlığı da bulunuyor. Böylelikle dar, köşeli ve engebeli yüzeylerde de her noktaya erişim gerçekleştirilebiliyor. Mobilya gibi farklı yüzey yapısına sahip olan ürünlerdeki kullanımında Black&Decker FSM1630 180 derece dönüş kabiliyeti bulunan oynar başlığıyla rahat bir kullanım sunuyor. 2 tane mikro fiber bezi, kenar ve köşelik başlığı, zemin koruma aparatı ve su doldurma kabından oluşan zengin aksesuar çeşitliliği de bulunuyor.

6 metreye uzayabilen kablosunun kullanım sırasında engel teşkil etmemesi için tutma borusuna pratik şekilde sarımı da mümkündür. Geniş bir alanda 22 dakika ile 36 dakika aralığında zemin yapısına göre değişen sürelerde kesintisiz kullanım performansı sunuyor. Bu konuda 500 ml kapasiteye sahip su haznesi oldukça yardımcı oluyor. Su doldurma kabıyla hazneye su ilavesi de pratik şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Black&Decker FSM1630 1600Watt Autoselect Buharlı Temizlik Makinası fiyatı