Black&Decker HVLP400 450Watt Elektrikli Boya Tabancası İncelemesi

Black&Decker HVLP400 450Watt Elektrikli Boya Tabancası, yeni nesil için tüketici sınıfı bir HVLP boya püskürtücüsüdür. Bu ürünü çok sayıda insan denedi. Genel olarak, Black & Decker’ın bu modeli performansı, kolay kullanım kapasitesi ve diğer benzersiz özellikleri sayesinde müşteriden çok fazla ilgi ve sevgiyi kazanıyor.

Black&Decker HVLP400 450Watt Elektrikli Boya Tabancası, yüksek hacimli ve düşük basınç tekniğini kullanır. Bu boya püskürtücüsüne entegre edilen benzersiz özelliklerin yardımıyla işi hassas kontrol ile püskürtebilirsiniz. İnce boya ve lekeler için daha yararlıdır ve işi silindirin ve fırçanın yapabileceğinden dört kat daha hızlı tamamlar.

Black&Decker HVLP400 450Watt Elektrikli Boya Tabancası Özellikleri

Herhangi bir son satın almadan önce bu boya püskürtücünün özelliklerini dikkate almalısınız.

Akış hızıDakikada 0.217 galon
Ağırlık8.8 Pound
boyut13,8 X 11,2 X 12,6 inç
Hortum20 ft.
Tankın kapasitesi1.25 oz
Teneke kutu1.5 Quart (Yan dolgu)
Garanti2 yıl

Şimdi, aşağıda tam olarak verilen en eşsiz ve özel özelliklerinden geçmeliyiz:

Sprey Kalıpları

Dikey, yatay veya yuvarlak seçenekleri içeren üç farklı püskürtme modeline ayarlanabilir. İsteğinize göre istediğiniz herhangi bir deseni ayarlamak için ipucu döndürmeniz yeterlidir.

Hortum

Black&Decker HVLP400 450Watt Elektrikli Boya Tabancası, gerçek püskürtücüyü hareket ettirmeden herhangi bir yerde çalışmak için yeterince yeterli olan 20 ft. uzunlukta hortuma sahiptir.

Boya viskozitesi

İnce boya ile kolayca kullanılabilir . Ancak, kalın boya kullanmak istiyorsanız, üretici tarafından sağlanan inceltme grafiğine göre incelme gerektirir. Genel olarak, ince boyalar ve lekeler için idealdir.

Hassasiyet

Ürünün etkili kontrolü sayesinde detaylı çalışmayı hassasiyetle yapabilirsiniz.

Hız

Özellikle, Black ve Decker’ın bu modeli, çitler için fırça ve rulo şemasına kıyasla, boyaları dört kat daha hızlı spreyleyebilir.

Teneke kutu

Ayrıca, püskürtücüden ayrılmadan kolayca yıkanıp doldurulabilen bir teneke kutu da donatılmıştır.

Denetleyici ve Göstergeler

Ek olarak, madde akış kontrolü için gösterge eklenir. Bu detay sayesinde, akış hızını ihtiyaca göre ayarlamak için düğmeyi çok kolay ayarlayabilirsiniz.

Black&Decker HVLP400 450Watt Elektrikli Boya Tabancası Fiyatı