Black&Decker KX1692 1600Watt Sıcak Hava Tabancası İncelemesi

Black&Decker KX1692 1600Watt Sıcak Hava Tabancası, dekorasyon veya yeniden işleme için vazgeçilmez araçtır. Lehimleme veya bükme işlemleri için her iki el de serbest olabilir. Kapaklı tasarım sıcak hava üfleyicinin serbest kalmasını sağlar. İki sıcaklık ayarıyla çeşitli görevleri gerçekleştirin. Rahat, eller serbest kullanım için kilit açma düğmesi yer almaktadır. Uygulamalar: Kapılar için ideal boya ve vernik sıyırma ve pencereler aydınlatma için mükemmel alet ızgara büküm ve metal kurutma, yeni boya veya dolgu, su borularının çözülmesi için kullanılabilir. Özellikler Güç: 1600 W Voltaj: 230 V Isı ayarları: 2 Stil: In line Sıcaklık Aralığı: 140 / 560 ° C Hava akışı: 250/450 l / dak Yumuşak Tetik: Yok Softgrip: N / A Kablo Uzunluğu: 3 m Kit Kutusu: Hayır

Black&Decker KX1692 1600Watt Sıcak Hava Tabancası Özellikleri

Black&Decker KX1692 1600Watt Sıcak Hava Tabancası, dekorasyon veya tamir için önemli bir araçtır. Bu makineyle, her iki el lehimleme ya da bükme işlemleri için serbest olabilir. Isı tabancasının serbest kalmasını sağlayan kapaklı tasarım sayesinde. Bu makine, çeşitli görevleri yerine getirmesine izin veren iki sıcaklık ayarına sahiptir. Son olarak, rahat, eller serbest kullanım için bir kilit açma anahtarına sahiptir. Bu ürün için uygun uygulamalar arasında şunlar bulunmaktadır: kapı ve pencerelerden sıyrılan boya ve vernik, Buranın ışıklandırılması için mükemmel bir araçtır, metalin bükülmesi ve şekillendirilmesi, yeni boya veya dolgu boyalarının kurutulması ve donmuş su borularının çözülmesi için idealdir.

Black & Decker, ürünlerinin kalitesinden emindir ve ürün kullanıcıları için olağanüstü bir garanti sunar. Black & Decker ürününüz, satın alındığı tarihten itibaren 24 ay içinde hatalı malzeme veya uygunluk olmaması nedeniyle kusurlu hale gelirse, Black & Decker, tüm arızalı parçaları, onarım ürünlerini, adil yıpranma ve yıpranmaya tabi tutmayı garanti eder. Ürünün ticaret, profesyonel veya iş amaçlı kullanılmadığı durumlardır. Müşteriye en az rahatsızlık vermesi, ürünün yanlış kullanım veya ihmale maruz kalması veya ürünün yabancı cisimler, maddeler veya kazalar nedeniyle zarar görmesidir.

80 yılı aşkın bir süredir, Black & Decker, zorlu ev aletlerini tasarlamak, üretmek ve inşa etmek için bir ün kazandı ve son kullanıcılara ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli araçlar sunarak saygın bir üne kavuştular.

Black&Decker KX1692 1600Watt Sıcak Hava Tabancası Fiyatı