Black&Decker NW3620N 3.6V/7.5Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge İncelemesi

Black&Decker NW3620N 3.6V/7.5Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge, ıslak ve kuru dökülmelere karşı koruma sağlayan 3.6 volt akülü bir Dustbuster’dır. NW3620N, her türlü toz, kırıntı, hububat, sıvı vb. Temizlediği için ev etrafındaki genel temizlik işleri için faydalı olabilir. NW3620N, aynı zamanda ‘kavrama ve gitme’ rahatlığı sağlayan hafif telsiz teknolojiden yararlanır. büyük bir toz haznesi. Ürün yüksek performans işlevselliği sağlarken kullanımı kolaydır. Küçük ve şık bir süpürge, 3.6v akülü Dustbuster ve hafif telsiz teknolojisi, temizlemenin verimli ve etkili bir şekilde tamamlanmasını sağlayan bir ‘yakala ve git’ kolaylığı sağlar. Ergonomik olarak tasarlanan bu ünite, rahat kullanım ve dengelenerek uzun süre kullanıma olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır.

Black&Decker NW3620N 3.6V/7.5Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge Özellikleri

Garip bölgelere rahatlıkla ulaşabilmesini sağlayan, aynı zamanda derin bir temizliği sağlamak için koltuk minderleri arasında doğru bir şekilde yer almasını sağlayan ince bir burun sayesinde temizliği kolaylaştırır. Üzerinde bulunan temizleme fırçası, yumuşak ve sert kirleri, örneğin evcil hayvan tüyleri gibi kolayca kir ve kalıntıları toplamak için tasarlanmıştır. Banyolar gibi nemli alanlarda sıvıları temizlemek içinde kullanılabilir.

Yarı saydam, torbasız kir haznesi, kullanıcının kiri görmesini ve zaman kaybetmeden torbayı ne zaman boşaltacağını bilmesini sağlar. Herhangi bir dengesiz mobilya üzerinde durmadan üst ve alt kısımları temiz ve güvenli bir şekilde temizlenmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Şarj üssü, tezgahın üzerine yerleştirilebilecek veya mekânın bir sorun olduğu ortamlarda yararlı olabilecek şekilde duvara monte edilmek üzere tasarlanmıştır.

Black&Decker NW3620N 3.6V/7.5Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge çıkarılabilir toz haznesi sayesinde, ünitenin boşaltılması zamanı geldiğinde, kullanıcının elleri kire dokunmaz. Kir haznesi gövdeden ayrılabilir ve çalkalanır ya da yıkanır ve kurumaya bırakılır. Bu çıkarılabilir, yıkanabilir kir haznesi, kapsamlı, hijyenik bir temizliğe izin veren kendi filtrelerine sahiptir. Bu yönüyle avantajlıdır, ürünün ömrünü büyük ölçüde artıracaktır.

Black&Decker NW3620N 3.6V/7.5Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge Fiyatı