Black&Decker NW4820N 4.8V/10Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge İncelemesi

Black&Decker NW4820N 4.8V/10Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge, Bu hafif ve kullanımı kolay Black & Decker ıslak kuru şarjlı süpürge, evinizdeki tüm ıslak ve kuru temizleme işleriniz için mükemmeldir. Basit bir düğmeye basmak suretiyle, bu toz parçalarını elinizle temizleyebilir ve saydam toz haznesi sayesinde boşalmaya ihtiyaç duyduğunda kolayca görebilirsiniz. Geniş ağızlı tasarım, bu toz tutucunun evcil hayvan yiyecekleri ve tahıl gevrekleri gibi büyük çöpleri zahmetsizce toplayabileceği gibi toz, kir, kırıntı ve sıvı dökülmelerini de temizleyebileceği anlamına gelir. Çıkarılabilir, yıkanabilir kir haznesi ve filtreler, tam, hijyenik bir temizliğe izin verir.

Black&Decker NW4820N 4.8V/10Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge Özellikleri

4.8V akülü el vakumu – hem ıslak hem de kuru dökülmelerin kolayca temizlenmesi için idealdir. Bir cihazda hem ıslak hem de kuru temizlemenin birleşik faydaları görebileceksiniz. Çünkü bu boşluk, banyoları veya mutfakları gibi nemli alanlarda kullanmak için sıvıları ideal bir şekilde vakumlayabilir. Ayrıca dökülen içecekleri vakumlamak için idealdir. Hafif kablosuz teknoloji ‘yakala ve git’ rahatlığı sağlar.  Hızlı açılan hazne özelliği zaman tasarrufu sağlar ve sıvıları veya döküntüleri dışarı atmayı kolaylaştırır.  Rahat kullanım için ergonomik tasarıma sahiptir. Geniş ağız, bu boşluğun evde beslenen hayvan yiyecekleri ve tahıl gevrekleri gibi büyük çöpleri zahmetsizce toplayabileceği anlamına gelir. Saydam, torbasız kir haznesi kiri görmeyi kolaylaştırır ve ne zaman boş olduğunu bilir,
çıkarılabilir, yıkanabilir kir haznesi ve filtreler kapsamlı, hijyenik temizliğe olanak tanır. Şarj üssü bir tezgah üzerine yerleştirilebilir veya duvara takılabilir.

Black&Decker NW4820N 4.8V/10Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge için ayrıca Black & Decker, ürünlerinin kalitesinden emindir ve ürün kullanıcıları için olağanüstü bir garanti sunar. Black & Decker ürününüz, satın alındığı tarihten itibaren 24 ay içinde hatalı malzeme veya uygunluk olmaması nedeniyle kusurlu hale gelirse, Black & Decker, tüm arızalı parçaları, onarım ürünlerini, adil yıpranma ve yıpranmaya tabi tutmayı garanti eder. Ürünün ticaret, profesyonel veya iş amaçlı kullanılmadığı durumlarda, müşteriye en az rahatsızlık vermesi, ürünün yanlış kullanım veya ihmale maruz kalması veya ürünün yabancı cisimler, maddeler veya kazalar nedeniyle zarar görmesidir.

Black&Decker NW4820N 4.8V/10Watt Islak/Kuru Şarjlı Süpürge Fiyatı