Black&Decker ORB72MBL 7.2V/10Watt Li-ion ORB-IT Şarjlı Süpürge İncelemesi

Portatif ve ergonomik tasarımıyla mutfak tezgahlarından, ofis masalarına kadar her alanda yüksek emiş gücüyle en iyi temizliği sağlamaya yardımcı oluyor. Özellikle hızlı ve pratik temizliğin gerekli olduğu her zaman Black&Decker ORB72MBL 7.2V/10Watt Li-ion ORB-IT Şarjlı Süpürge yüksek emiş gücü ve fonksiyonel tasarımıyla kullanıcının yardımcısı oluyor. Yüksek toz ve kir haznesi ile birlikte uzun süreli dayanıklılığı bulunan akü sistemi sayesinde daha uzun süreli kesintisiz kullanım imkanı bulunuyor. Sadece 0.63 kilogram ağırlığıyla herkes tarafından elde rahatlıkla taşınabiliyor. Ucunda bulunan ince uç sayesinde tezgah köşeleri gibi köşeli ve dar noktalarda da en yüksek çekim gücünden faydalanılabiliyor.

Li-ion aküsü sayesinde 4 kat hızlı şarj olabilme ve 50% oranında daha uzun süreli kullanım performansı sunuyor. Özellikle akü yapısıyla 70% oranında tasarruf elde edilebilmesi kesintisiz temizliğin en önemli etkisini yaratıyor. Ayrıca elde rahatça taşınabilmesi açısından Li-ion akü kullanımının da getirmiş olduğu önemli bir ağırlık kaybı söz konusudur. Küçük ölçülerine karşın şarj aküsünün oluşturabileceği yer sorunlarına da karşı önemli çözümleri bulunuyor. Şarj aküsünün 360 derece döndürülebilir tabanda olduğundan yer kaplamadan şarj edilebiliyor. Şarja takıldıktan sonra şarjı dolduğu anda elektriğini otomatik keserek, her zaman şarjda takılı bırakılabiliyor. Böylelikle her kullanım gerekliliği oluştuğunda kullanıma hazır durumda bulunuyor.

Black&Decker ORB72MBL 7.2V/10Watt Li-ion ORB-IT Şarjlı Süpürge Özellikleri

Hafif ve küçük boyutlu tasarımının altında 7.2 V/10 Watt gücüne sahip motoru bulunduğundan, 412 mm gibi yüksek emiş gücü performansı sunabiliyor. Uzun süreli dayanıklılık gösteren aküsünün sunduğu kesintisiz temizliği karşılayabilecek 170 ml şeffaf toz haznesi bulunuyor. Haznesinin şeffaf olması, hazne doluluk durumunun daha rahat takibine de imkan veriyor. Pratik kullanım için tasarlanmış üründe temizlik işlemleri sonlandığında üzerindeki tek düğmeye basarak emme ucu dönerek kapanır. Ayrıca hazne temizliğinde de tek düğme ile tüm haznenin el değmeden boşaltılabilmesi mümkündür. Bu özellikleriyle de son derece basit ve fonksiyonel bir kullanım sunuyor.

Black&Decker ORB72MBL 7.2V/10Watt Li-ion ORB-IT Şarjlı Süpürge fiyatı