Black&Decker PD1420LP 14.4V/20Watt Li-ion Flexi Esnek Hortum Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge İncelemesi

Güçlü motoru ve fonksiyonel kullanımlı esnek hortum yapısıyla erişimi en zorlu olan noktalarda dahi rahat ve etkin bir temizlik sağlıyor. Hızlı ve pratik temizlik açısından son derece ideal bir tasarım yapısına sahip olan Black&Decker PD1420LP 14.4V/20Watt Li-ion Flexi Esnek Hortum Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge şarjlı süpürge patentli motoru ve Li-ion aküsü sayesinde uzun süreli, kaliteli bir kullanım sağlıyor. İşlevsel hortumu 1,5 metreye kadar uzayabiliyor. Bu özelliğiyle beraber rahatlıkla çıkartılabilen esnek hortumuyla köşelere ve dar noktalara da erişilebilir ve temizlik gerçekleştirilebilir. Hafif yapısı ve fonksiyonel özellikleri ile evdeki temizlik işlerinde en büyük yardımcı haline geliyor. Ergonomik tasarımı sayesinde kolayca taşınabiliyor. Geniş ağzı sayesinde büyük boyutlu kir parçalarının dahi etkin bir şekilde temizlenmesine yardımcı oluyor. Şarj süresinin 50% oranına varan düzeyde artış göstermesiyle mobil kullanım süresi daha uzun oluyor.

Black&Decker PD1420LP 14.4V/20Watt Li-ion Flexi Esnek Hortum Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge Özellikleri Nelerdir?

Sadece 1.42 kg ağırlığıyla 15% oranında daha hafif olan Black&Decker PD1420LP 14.4V/20Watt Li-ion Flexi Esnek Hortum Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge, 70 desibelin altındaki ses seviyesiyle temizliğin daha sessiz bir çalışma sağlıyor. Üç kademeli filtre sistemi sayesinde hassas filtrede büyük parçaların yaratabileceği deformasyonu engelleyebiliyor. Şeffaf ve büyük hacimli toplama haznesi sayesinde de boşaltımın ne zaman yapılması gerektiğinin takibi kolaylıkla yapılabiliyor.

Fonksiyonel kullanım niteliği çerçevesinde mevcut olan ‘tek düğme’ fonksiyonu ile hazne içerisindeki kir ve toz ile temas etmek durumunda kalmadan boşaltımı gerçekleştirilebiliyor. Aynı şekilde toz toplama haznesi ve filtreler, kolaylıkla yerinden çıkartılarak, yıkanabiliyor. 414 mm seviyesindeki yüksek emme gücüyle, en zorlu ve inatçı kirlerin dahi hızlı ve kolay şekilde temizlenmesine yardımcı oluyor. Vişne kırmızı ve metal renkleri ile her mekanda şık ve etkileyici bir kullanım görselliği yaratıyor.

Black&Decker PD1420LP 14.4V/20Watt Li-ion Flexi Esnek Hortum Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge fiyatı