BMI 100 CM EURO STAR 690 ALÜMİNYUM SU TERAZİSİ ÜRÜN İNCELEMESİ

BMI 100 CM EURO STAR 690 ALÜMİNYUM SU TERAZİSİ ÜRÜN İNCELEMESİ

Bmı 100 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi Özellikleri

Ürün iki nokta arasındaki eğimi ölçmek için kullanılır. Ürün çeşitli alanlarda kullanılan bir su terazidir. Su terazisinin geçmişten günümüze kadar araç ve gereç olarak insan yaşamına katkı sağlayan bir mekanik el aletidir. Elastisite Teorisi baz alınarak üretilmiştir. Ürünün üretildiği yer Almanya’dır. Elastike tamponlara sahiptir. Bmı 100 cm Euro Star 690 su terazinin gövdesi alüminyumdur. Fizik öğretmenlerinin laboratuarda araç ve gereç olarak kullandığı bir üründür. İnşaat işlerinde ve diğer işlerde de kullanılır. Pratik kullanımı ve güvenirliği ile aranan bir su terazidir. Düzeltme aleti olarak piyasaya sürülür.

Ürünün boy uzunluğu 100 cm’dir. Bmı 100 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi minimun derecede hafiftir ve taşınması kolaydır. Ürün adeta kuş tüyü hafifliğindedir. Yüksek görünürlü terazi gözlerine sahiptir.

Daha rahat ve basitçe konumlandırma yapmak için iki el yuvası vardır. Yüksek görünüklü kırılmaz terazi gözleri vardır. Bmı 100 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi’nin ağırlığı 900 gramdır. 1.3 alüminyum et kalınlığına sahiptir. Yüksek dirençli pencereleri vardır.

Ürünün yatay göz üstündeki eğim oranı % 2’dir. Ürün su terazi aleti olarak yüzde iki eğim çizgilerine sahiptir. Bmı 100 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi’nin gözleri lazer işaretlemelidir. Bu özelliği sayesinde 0.5 mm hassasiyet sağlar.

Ürün UV ışınlarına, bunaltıcı sıcaklara ve sinirli insanlara karşı dayanıklıdır. Ürün dış görümünden ve işlevliğinden ödün vermez. Her birey tarafından kullanılabilecek su terazidir.

Ürün hakkında daha fazla detay bilgisi ve fiyat bilgisi için aşağıda bulunan linki gönül rahatlığı ile tıklayabilirsiniz.

BMI 100 CM EURO STAR 690 ALÜMİNYUM SU TERAZİSİ FİYAT  BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.