Di Martino 2000/86 700ml El Spreyi Ürün İncelemesi

Di Martino 2000/86 700ml El Spreyi Ürün İncelemesi

Di Martino 2000/86 700ml El Spreyi Özellikleri Nelerdir ?

Di Martino 2000/86 700ml El Spreyi ilaçlama yapmak için üretilmiş bir bahçe el aleti kategorisinin bir ürünüdür. Elle pompalayayarak basınçlandırma kapıdır. Kullanım alanları yaygındır. Herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilen bir üründür.

Di Martino markası bugün yüzü aşkın çeşidiyle, modern üretim makineleri ve sürekli yatırımıyla, firma yarınların sağlam temellerini atmakta ve geçmişin ışığıyla yarınlarını aydınlatmaktadır. Tüm müşterilerimize aynı özenli ilgi ile en iyi ürünü en iyi fiyata alabilmeleri için uzun yıllardır süren tecrübe ve deneyimimizi kullanarak satış öncesi ve sonrası hizmet sunuyoruz.Bu sayede güvenli bir alış-veriş keyfini sizlere yaşatıyor ve memnun yüzleriniz sayesinde çalışma motivasyonumuzu arttırıyoruz. Di Martino, 40 seneyi aşan bir süredir İtalya’da üretim yapan, kaliteyi öne çıkaran üretim anlayışı ile sektöründe lider bir firmadır.

Ürünlerinde fonksiyonellik, dizayn ve teknolojik gelişimi ön planda tutar.

Di Martino’nun; çeşitli ilaçlama işleri için kullanılan el spreyleri, kollu pompalar, basınçlı pompalar, yağmurlama ibriği, kar küreği, çok amaçlı kürekler ürün yelpazesinin birer parçasıdır. Di Martino 2000/86 700ml El Spreyi rahatlıkla ve kolaylıkla kullanılabilecek bir üründür.

Di Martino, yüksek kalitesi ile uzun süreli kullanımlar için uygundur. Ürünün fiyat bilgisine ulaşmak için şurdaki sekmende bulunan sepete ekle butonunun yukarısındaki öncüle bakmanız yeterli olacaktır.

Di Martino 2000/86 700ml El Spreyi Diğer Özellikleri

Di Martino 2000/86 700ml El Spreyi Sıfır Açılmamış Orijinal Kutusu ile Beraber gönderilir. Tüm ürünler fatura ile beraber gönderilmektedir. Garanti Süreleri Fatura Tarihinden itibaren Başlar. Ürün, Anlaşmalı Kargomuz ile gönderilir. 07 Mağaza sayfasından yapacağınız 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde ürünleriniz ücretsiz olarak gönderim yapılacaktır.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.