Bosch GKS 235 Turbo Daire Testere 2050W 235mm İncelemesi

Bosch Turbo Daire Testere Özellikleriyle Sizi Şaşırtacak

Bir daire testeresinden beklediğiniz her şey Bosch Turbo Daire Testere ürününde mevcuttur. Ergonomik tasarımıyla siz kullanıcıların en kullanışlı yardımcı olmaya aday bir üründür. Üç yüz altmış derece dönebilmesi özelliğiyle son derece pratiktir. Düz çizgilerin ve özellikle uzun ve hassas kesimlerin en doğru şekilde gerçekleştirilebilmesi için alanında uzman bir daire testere kullanılması gerekmektedir.

Alanında uzman olan kişiler de alanında uzman olan markaları tercih etmektedirler. Bosch Turbo Daire Testere alanında en uzman girişimci  ve öncül marka olarak, siz profesyonel kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını kendi başına karşılayabilmektedir. Bosch Turbo Daire Testere güçlü turbo üfleyici özelliği sayesinde hassas ve istediğiniz kalitede kesimlerinizi gerçekleştirmek için alanınca öncü markadır. İki bin elli watt giriş giriş gücüne sahip motoru da özellikle işlerinizi hızlı bitirebilmeniz amacıyla, hızlı çalışma perforansı için tasarlanmıştır. Bosch sağlam bir tasarıma sahiptir böylece birbirinden farklı kullanım ayarlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Bu modelinde de özellikle uzun çalışma ömrü hedeflenmiştir. Profesyonel kullanımlar için bir daire testerede uzun çalışma ömrü özellikle önemlidir.

Diğer teknik özellikleri

Giriş gücü2,050 W
Boştaki devir sayısı5.300 dev/dak
Ağırlık7.6 kg
Testere bıçağı göbek çapı25 mm
Testere bıçağı çapı235 mm
KESME DERİNLİĞİ
Kesme derinliği (90°)85 mm
Kesme derinliği (45°)65 mm

Heavy Duty – Yani ağır işler, ağır ama hassas kesimler için birebir uygundur.

Air Blower – Hava üfleyebilme işlevi sayesinde işiniz tozsuz bir şekilde hallolacaktır.

Bosch GKS 235 Turbo Daire Testere Teslimat Kapsamında, karton, germe anahtarı, paralellik mesnedi, testere bıçağı sizleri beklemektedir. Ürünün sert ve keskin dişlere sahip olması ayrıca aantajlı bir durumdur. Uygun devir sayısının daire testerenin bıçak çapına göre değişiklik göstereceği unutulmamalıdır. Bu sebeple daire testere bıçağının üstünde yazan azami devir sayısının aşılmaması gerektiğine dikkat etmelidir. Bu ürün de uygun devir sayısı 235 mm’dir. Bu devir sayısının aşılmaması cihazın azami performans gösterebilmesi açısından çok önemlidir.

Bu ürün hakkında fiyat bilgisini edinmek için

Bosch GKS 235 Turbo DaireTestere 2050W 235mm