Bosch PKS 40 Daire Testere 850W

Bosch Daire Testereler Alanında Birincidir

Daire testereler, elektrikli motor bağlantısı bulunan daire kesicilerin takılarak, her türlü metal, plastik, ahşap vb. mazelenin kesiminde kullanılıan testerelerdir. Her türlü işi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar. Bosch alanında öncü bir makine üreticisidir. Bosch Daire Testere size kullanım kolaylığı sağlayacak, her türlü kesiminizde rahatlıkla işleri kolaştırmanızda en büyük yardımcınız olacaktır. Daire testerelerde, makinenin içinde bulunan diskler yüksek bir devirde dönerler, belli bir baskı uygularlar ve böylece kesim işlemi gerçekleştirilmiş olur. Hızlı, pratik ve düzgün bir kesim için en çok kullanılan testere türü daire testerelerdir. Bu kesim türünü sizin için en çabuk kolaylaştıracak olan da Bosch Daire Testere olacaktır. 

Bosch Daire Testereler, marangozlar ve demirciler başta olmak üzere plastik doğramacılar, soğuk demirciler ve parkacılar tarafından en çok tercih edilen bir üründür. Tabii ki Bosch Daire Testere’nin kullanım alanları bunlarla sınırlı değildir. İstenilen her alanda kullanılabilmektedir.

Kullanım Alanında Dikkat Edilecek Hususlar

Elbetteki daire testereler, kesici makineler arasında tehlikeli sayılabilecek türde olan makinelerdir. Bu yüzden kullanımına oldukça dikkat edilmelidir. Kullanım bilgisine sahip olmayanlar alanında uzman bir kişiden mutlaka yardım almalıdır. Kullanma talimatı çok dikkatli ve özenli bir şekilde okunup, öğrenmelidir. Yanlış bir montaj tehlike yaratacaktır, bu yüzden montaj bilgisi iyice öğrenilmelidir, kutu içerisinde montaj bilgisi bulundurulacaktır. Testere, kesme öncesi mutlaka sabit olmalıdır. Kesme esnasında tehlikeyi sıfıra indirebilmek için mutlaka iş güvenliği ekipmanları tedarik edilmelidir. Daire teserelerin kesme işlemi başlamadan önce mutlaka belli bir devire ulaşmış olmaları gerekmektedir. Özellikle buna dikkat edilmelidir. Kesme işleminde ağır bir malzeme kullanılacaksa, bu malzeme belli bir tabla sabitlenmelidir, gerekirse iki kişi yardımıyla kesim işlemi gerçekleştirilmelidir.

Bu önemli bilgiler sindirilerek kesim işlemi yapılmalıdır. Bosch her ne kadar kaliteli ve güvenli bir ürün olma özelliği barındırsa da bu ekstra güvenlik önlemleri işinize yarayacaktır.

Ürünün fiyatı için

Bosch PKS 40 Daire Testere 850W