Bosch Plus-5 SDS-Plus Matkap Uç Seti 5 Parça İncelemesi

Bosch Matkap Uç Seti Aradığınız Özelliktedir

Bosch Matkap Uç Seti, 1 adet 5 x 50 x 115 mm matkap ucundan, 1 adet 6 x 50 x 115 mm matkap ucundan, 1 adet 6 x 100 x 165 mm matkap ucundan, 1 adet 8 x 100 x 165 mm matkap ucundan ve 1 adet de 8 x 100 x 165 mm matkap ucundan oluşmaktadır. Bu matkap uçlarıyla rahatlıkla taş beton, duvar gibi delme işlemlerini sağlayabileceksiniz. Duvarda, taşta ya da betonda bir delik açmadan önce matkabınızı darbeli konumuna getirmelisiniz ve yüksek devirli bir şekilde ayarlamalısınız. Aksi halde matkap uçları ne kadar kaliteli olursa olsun başarılı bir delme işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Bu uçlarla eğer bir demir delmeyi planlıyorsanız matkabınızı bu sefer de normal konuma getirirsiniz. Aksi halde ürünlerin yüksek performanslarını layıkıyla göremeyeceğiniz gibi delme işleminizde de başarısız olacaksınız.

Eğer metal delme işlemi gerçekleştireceksiniz bunun için üretilen hss drill adlı bir uç kullanmanız gerekir Bosch markasında bu ürün de mevcuttu. Metal delme işleminiz için matkabı biraz bastırmalısınız ve Bosch Matkap Uç Seti gibi kaliteli parçalardan oluşan bir matkap ucu kullanmalısınız. Alanında uzman olan Bosch size kullanım kolaylığı sağlayacak olmasının yanı sıra bunu ekonomik bir şekilde gerçekleştirir. Bosch Matkap Uçlarıyla çok kaliteli işler çıkaracaksınız.

Bosch Matkap Uçları masonry adı verilen uçlara dahildir ve bu uçlar tungsten karbür kaplamadan yapılıştır böylece kolaylıkla aşınmaz, sürtünmeden dolayı oluşacak olan aşınmalara karşı yeterince dayanıklıdır ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır size böylece.

Masonry adı erilen bu uçlarla ahşap ve metal delme işlemlerinizi yapamazsanız. Bunun için ayrı formda matkap uçlarını kullanmanız gerekecektir.

Bu kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde uçların en yüksek performansta işinizi göreceklerinden emin olabilirsiniz. Güvenle kullanabilirsiniz.

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek için

Bosch Plus-5 SDS-Plus Matkap Uç Seti 5 Parça