Bu-Bu Sol El Makası

Bu-Bu Sol El Makası

Bazı insanlar sol ellerini sağ ellerinden daha aktif olarak kullanırlar. Üretilen ürünler daha çok sağ ellerini kullananlara göre tasarlandığından sol ellerini kullananlar zorluk geçebilmektedir. BUBU markası Bu-Bu Sol El Makasını üreterek kullanıcılara alternatif bir kolaylık sunmaktadır.

Çocukların ruh ve beden gelişimlerini destekleyen kâğıt ve makasla yapacakları faaliyetler çok önemlidir. Büyükler ise çocuklarının makas kullanmalarını ellerinden geldiğince geciktirmeye çalışırlar.

Çocuklar için makasları kullanmaları için uygun yaş hangisidir?

Uzmanlar çocukların 24-36 ay arasında makas kullanmaya başlayabileceklerini belirtiyorlar.

Çocuklar için makas seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?

Çocukların kendilerine veya çevrelerine zarar vermemesi için makas seçimi çok dikkatli yapılmalıdır. Çocuklar için öncelikle ucu küt olan makaslar tercih edilmelidir. Çocuklar için tasarlanmış yumuşak bir malzemeden yapılmış makaslar daha ergonomiktir.

Çocuklar etkinlik yaparken uygun makası ellerine vermiş olmanız yeterli değildir. Öncelikle makasın doğru tutulması adına gerekli tecrübeleri çocuğa aktarmalısınız. Çocukların makas kullanarak yaptıkları etkinliklerde onlara refakat etmeniz doğru olacaktır.

Çocuk makaslarında da sağlığa zararlı maddeler bulunabilir mi?

Maalesef her türlü uyarıya rağmen sağlığımıza zarar verebilecek ürünler yaşantımızın her alanında, her türlü üründe karşımıza çıkmaktadır. En üzüntü verici olan kısmı ise çocuk oyun ve kırtasiye gereçlerinde karşılaşılan sağlığa zararlı maddelerdir. Çocuklar kendilerini bu türlü zararlardan koruyamayacakları için ebeveynler bu konuda dikkatli olmalıdır. Bu konuda bilinçli bir tüketici olarak satın aldığımız ürünlerin standartlara uygunluğuna dikkat etmeliyiz.

BUBU markası geleceğin teminatı olan çocuklar söz konusu olunca daha hassas davranmaktadır. Günümüzde çocuk oyuncaklarında kullanılan malzemelerden kaynaklı bazı sağlık sorunları oluşabilmektedir. Çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunurken onların sağlığını da önemseyen BUBU satışa sürdüğü ürünlerinin kanserojen madde içermeyen kaliteli malzemeden üretilmesine özellikle dikkat etmektedir.

Bu-Bu Sol El Makası sağlığa zararlı kanserojen madde içermemektedir.

Bu-Bu Sol El Makası Ürün Fiyatları