Çift Taraflı Filmik Bant 18mmX20 Montaj Bandı U-4 F192

Güçlü yapıştırıcı özelliğe sahip olan U-4 bantları ile birlikte artık her alanda son derece güçlü bir yapıştırma gerçekleştirilebiliyor. Yüksek tutuş gücüne sahip olan ürün grupları ile son yıllarda her alanda çalışmaların çok daha dayanıklı ve çok daha kalıcı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle de çift taraflı filmik bant modelinin de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmasına neden oluyor. Her ürün ve mekanda kullanımının uzun ömürlü olmasını sağlayarak, sık sık müdahale edilmesi gerekliliğini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Gelişmiş yapıştırıcı teknolojisiyle üretilmiş olan çift taraflı filmik bant ürün grubu hem iç mekanda hem de dış mekanda bulunan yüzeyler için kullanılabilmektedir. Özellikle de her mekanda su, toz vb. etkenlere karşı yüksek direnç kapasitesine sahiptir. Bu şekilde bu etkenler nedeni ile yapışkan özelliğini kısa süre içerisinde kaybetmesi gibi bir durumun asla söz konusu olmamasını sağlıyor. Bu sayede de çok daha uzun ömürlü olarak bir kullanımın gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Her yüzeyde son derece güçlü bir yapıştırma sağlaması nedeni ile yapı sektöründen, hobi uygulamalarına kadar farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Son yıllarda yoğun şekilde kullanılan çift taraflı bantlardan birisi olan ürün U-4 kalitesiyle fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Özellikle seramik gibi kaygan yüzeylerden, cam, ahşap, beton, sıva ve hatta plastik yüzeylere kadar her yüzeyde kullanılabilmektedir. Bu şekilde nerede olduğu ve nasıl bir yüzey yapısına sahip olduğu fark etmeksizin güçlü bir yapıştırma sağlanabilmektedir. Aynı zamanda da iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Bu gibi özellikleri nedeni ile de günümüzde 18 milimetre gibi daha ince nitelikli yüzeylerdeki yapıştırma işlemleri için kullanılmaktadır.

Çift Taraflı Filmik Bant fiyatı