Dewalt DWD112S 701Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap İncelemesi

Dewalt DWD112S 701Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap, Ağır hizmet uygulamalarında yüksek performans sağlayan yumuşak kavrama sapı ve tüm bilyalı rulman yapısı ile delme ve sabitleme uygulamalarında çok yönlülük için değişken hızlı geri vites tetikleyicisi bulunmaktadır. Daha fazla bit tutma için tüm metal kilitleme anahtarsız mandren mevcuttur. Özellikler: 650W max watt çıkışı, kapasite: odun (kürek biti) 1 “, ahşap (delik testere) 1-1 / 8” ve çelik (büküm ucu) 3/8 “, tek vites küçültme, tabanca kavrama kolu, anti- kayma kavrama ve 4.1 lbs ağırlığındadır.

Dewalt DWD112S 701Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap Özellikleri

Güçlü, dayanıklı ve kullanıcı dostu, Dewalt DWD112S 701Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap, verimli bir çalışma için sağlam, 8-amp motorlu, bilyalı rulman yapısının gücünü birleştirir. Bir dizi profesyonel iş için ideal olan DWD112, projelerinizi tamamlanmasını görmek için ihtiyaç duyduğunuz güvenilirliği ve çok yönlülüğü sağlar.

Güçlü Performans ve Yüksek Kapasiteli Sondaj için Güçlü Motor
Dewalt DWD112S 701Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap, güçlü performansını 8 amperlik bir motora borçludur ve ağır işler için uygundur. Çeşitli malzemelerle uğraşmanız için ihtiyacınız olan esnekliği sağladığında, 1 inçlik bir ahşap ile spade (1-1 / 8-inç delikli testere) ve 3/8 inçlik bir çelik kapasitesine sahiptir.

Daha Fazla Bit Tutma için All-Metal Chuck ile Hafif Tasarım
3/8-inç, all-metal, cırcır anahtarsız mandren ile daha fazla bit tutma ve daha fazla üretkenlik elde edersiniz. Aynı zamanda, yumuşak bir tutamak tasarımı, bileklerde ve ellerde aşırı zorlanma olmadan uzun süreli kullanım için yeterli yüzey ve el konforu sağlar. Ve sadece 4.1 pound ağırlığında olduğu için, bu araç saklamak kolay ve sizi ağırlamayacaktır.

Çok Yönlülük için Değişken Hız
0 – 2,500 dev / dak, değişken hızlı tetikleme ile işin doğru hızını eşleştirin, tutarlılık ve kesinlikten keyif alın. Ayrıca, herhangi bir iş sahasında DWD112’nin takılmasına ve yırtılmasına yardımcı olan yüzde 100 bilyalı rulman yapımını da takdir edeceksiniz.

Garanti Bilgileri
Anahtarsız Mandreli DWD112 3/8-İnç VSR Tabanca Kavrama Matkap, sınırlı üç yıllık garantiye sahiptir. 90 günlük para iadesi garantisi ve bir yıllık ücretsiz servis sözleşmesi ile desteklenir.

Dewalt DWD112S 701Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap Fiyatı