Dewalt DWE4557 2400Watt 180mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası İncelemesi

Dewalt DWE4557 2400Watt 180mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası, yük altında aşırı yük koruması ve daha yüksek çalışma hızları sağlayan Yüksek güçlü 4.7 HP (maksimum motor HP) 8,500 dev / dak motora sahiptir. Dust Ejection System, motoru motora zarar verebilecek ve fırça ömrünü uzatacak hava girişine giren parçacıklara karşı korur. Anti-vibe tetik kolu, titreşimin neden olduğu kullanıcı yorgunluğunu azaltır ve hafif tasarım (11,6 lbs) kullanıcı yorgunluğunu azaltır. Takım hasarı önlemek için fırçaların değiştirilmesi gerektiğinde aleti kapatan otomatik kapatma fırçalarına sahiptir.

Düşük profilli dişli kutusu dar alanlarda çalışmaya olanak tanır ve 8,500 dev / dak, 7 “taşlama diskleri ile en uygun malzemenin çıkarılmasını sağlar. Hızlı fırça değişimi sağlayan bir fırça kapağına sahiptir. ve kullanıcının kıvılcımı yönlendirmek için korumayı hızla ayarlamasına izin veren bir Hızlı Değiştirme Koruması. Yumuşak kavrama tetik kolu, daha fazla konfor ve kontrol sağlar ve kablo seti için dayanıklılık ve uzun ömür sağlayan iş sahası ve mağaza ortamlarının kötüye kullanılmasını gerektiren kalın “S” tarzı bir kablo sağlar. Bu taşlama, özel uygulamalar için geliştirilmiş ergonomi sağlamak için 3 pozisyonlu bir yan tutamağa sahiptir. 7 “koruyucu ve 3-pozisyonlu bir yan tutamağı içerir.

Dewalt DWE4557 2400Watt 180mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası Özellikleri

Dewalt DWE4557 2400Watt 180mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası, Gelişmiş Elektronik Aşırı Yük Koruması, aşırı yüke veya yanmaya başlamadan önce aracı kapatır. Ayrıca, fırçanın ömrünü uzatan ve motoru motora zarar verebilecek hava girişine giren hasarlı parçacıklardan koruyan bir Toz Fırlatma Sistemine sahiptir. Alçak profilli bir vites kutusu dar alanlarda çalışmaya olanak tanır. Ve takımların zarar görmemesi için fırçaların değiştirilmesi gerektiğinde otomatik kapanma fırçaları aleti kapatır. Özel uygulamalar için geliştirilmiş ergonomi sağlayan 3-pozisyonlu bir yan tutamağa sahiptir. 6,500 devir / dakika, 9 “taşlama diskleri ile en uygun malzemenin çıkarılmasını sağlar. Ayrıca fırça kapağının hızlı fırça değişimi yapmasına ve hafif tasarımın (12,8 lbs) kullanıcı yorgunluğunu azaltmasına yardımcı olur. Quick Change Guard, kullanıcının yönlendirmeyi hızlı şekilde ayarlamasını sağlar. Yumuşak tutuş tetik kolu daha fazla konfor ve kontrol sağlar ve anti-vibe tetik kolu, titreşimin neden olduğu kullanıcı yorgunluğunu azaltır.

Dewalt DWE4557 2400Watt 180mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası Fiyatı