Dewalt DWE4559 2400Watt 230mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası İncelemesi

Dewalt DWE4559 2400Watt 230mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası, aşırı yük koruması sağlayan ve yük altında daha yüksek çalışma hızları sağlayan yüksek güçlü bir 4.7 HP (maksimum motor HP) 6,500 dev / dak motora sahiptir. Fırçanın ömrünü uzatan ve motoru motora zarar verebilecek hava girişine giren zararlı parçacıklardan koruyan bir Toz Fırlatma Sistemine sahiptir. Anti-vibe tetik kolu, titreşimin neden olduğu kullanıcı yorgunluğunu azaltır. Hafif bir tasarım (12.1 lbs) kullanıcı yorgunluğunu azaltır ve otomatik kapanma fırçaları, takım hasarını önlemek için fırçaların değiştirilmesi gerektiğinde aracı kapatır.

Düşük profilli bir vites kutusu dar alanlarda çalışmayı sağlar ve 6,500 dev / dak, 9 inç taşlama diskleri ile en uygun malzemenin çıkarılmasını sağlar.Ayrıca fırça camı hızlı fırça değişimi sağlar. Quick Change Guard, kullanıcının kıvılcımı yönlendirmek için korumayı hızlı bir şekilde ayarlamasına olanak tanır ve yumuşak tutuş tetik kolu daha fazla konfor ve kontrol sağlar. Kalın, “S” tarzı kord, iş yeri ve mağaza ortamlarının kötüye kullanılmasını sağlar, kablo için dayanıklılık ve uzun ömür sağlar ve 3 konumlu yan tutamak, özel uygulamalar için geliştirilmiş ergonomi sağlar. Bir 9 “koruyucu ve bir lastik dişli kılıfı içerir.

Dewalt DWE4559 2400Watt 230mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası Özellikleri

Dewalt DWE4559 2400Watt 230mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası, Titreşim önleyici yan tutamaç, kullanıcıların titreşime maruz kalmasını azaltır. (Bir Titreşim Yap ve Koru) Güç Kaybı Sıfırlama, alet “açık” konumda bırakıldığında bir güç kesintisinden sonra kazara yeniden başlatmayı önler. ( a Denetim Yap ve Koru Özelliği). Güç Kapatma Gelişmiş Elektronik Aşırı Yük Koruması, aşırı yüke veya yanmaya başlamadan önce aracı kapatır. Ayrıca, fırçanın ömrünü uzatan ve motoru motora zarar verebilecek hava girişine giren hasarlı parçacıklardan koruyan bir Toz Fırlatma Sistemine sahiptir.

Alçak profilli bir vites kutusu dar alanlarda çalışmaya olanak tanır. Ve takımların zarar görmemesi için fırçaların değiştirilmesi gerektiğinde otomatik kapanma fırçaları aleti kapatır. Özel uygulamalar için geliştirilmiş ergonomi sağlayan 3-pozisyonlu bir yan tutamağa sahiptir. 8,500 dev / dak, 7 “taşlama diskleri ile en uygun malzemenin çıkarılmasını sağlar. Ayrıca fırça kapağının hızlı fırça değişimi yapmasına ve hafif tasarımın (12.3 lbs) kullanıcının yorgunluğunu azaltmasına yardımcı olur. Hızlı Değişiklik Koruması, kullanıcının yönlendirmeyi hızlı şekilde ayarlamasına olanak tanır. Yumuşak tutuş tetik kolu daha fazla konfor ve kontrol sağlar ve anti-vibe tetik kolu, titreşimin neden olduğu kullanıcı yorgunluğunu azaltır. Bir 7 “koruma ve 3-pozisyon anti-vibe yan kolu içerir.

Dewalt DWE4559 2400Watt 230mm Profesyonel Büyük Taşlama Makinası Fiyatı