Duracell C Orta Boy Pil 2Li Paket Alkalin Pil LR14 MN1400 İncelemesi

orta boy pil

Duracell C orta boy pil 2li paket alkalin pil LR14 MN1400 ile sizler de istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Her zaman da en kolay şekilde kullanabilme şansınız olduğu gibi aynı zamanda da çok kaliteli ve doğru sonuçlar alabilirsiniz. 

orta boy pil
orta boy pil

Duracell piller 10 kata kadar daha uzun ömürlü güç sunmaktadır. Çok fazla özelliği bulunan bu piller günlük hayatta kullandığınız cihazlarınıza da etkin ve mükemmel bir güç sağlamak için ideal üründür. Duracell piller cihazlardan keyif almanızı sağladığı gibi sizin de güveninizi kazanacaktır. Kullanışlı yapısı ve fiyatıyla göz doldurmaktadır. Hem sizi düşünürken hem de bütçenizi düşünmeyi ihmal etmez. Size dayanıklı ve uzun ömürlü güç sunmaktadır. Her yönü ile sizi, tanıdıklarınızı ve arkadaşlarınızı hayran bırakmakla birlikte çevrenizin de dikkatini çeken bir ürün seviyesinde bulunmasıdır. Kullanmaya başladığınızda siz de tesviye edebilirsiniz. Üstelik görünümü ile evinizde yer kaplamaz. Evinizde her alanda muhafaza edebilir ve rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Duracell C orta boy pil 2li paket alkalin pil LR14 MN1400 akla gelebilecek her alanda kullanım için uygundur. Bu ürün sizi yarı yolda bırakmaz ve performansı ile de sürekli pil değiştirmek durumunda kalmazsınız. Bu piller sayesinde arttık güç sizim elinizde olacaktır.

Duracell C Orta Boy Pil 2Li Paket Alkalin Pil LR14 MN1400 Özellikleri

Ek güç sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Duracell c orta boy pil 2li paket alkalin pil LR14 MN1400 pillerin AA, AAA, C, D VE 9V boyları bulunmaktadır. Duracell basic c piller uzaktan kumandalı oyuncaklar, fenerler, saatler ve televizyon kumandaları gibi günlük cihazlar için güvenilir ve dayanıklı performans sağlamaktadır.1,5 V ve 7 yıl raf ömrüne sahiptir. Duralock güç koruma teknolojisi pillerin normal ortamda 10 yıl depolandıktan sonra bile yeni ve dolu kalmasını sağlar. Duralock teknolojisi kullanılmış olan duracell pillerini normal koşulda depolayıp uzun ömür sunmaktadır.

Duracell C Orta Boy Pil 2Li Paket Alkalin Pil LR14 MN1400 Fiyatı:

https://www.ensonu.com/urun/duracell-c-orta-boy-pil-2li-paket-alkalin-pil-lr14-mn1400/