Duracell İnce Kalem Pil AAA 4Lü Paket Alkalin Pil LR03 MN2400 İncelemesi

ince kalem pil

Duracell ince kalem pil AAA 4lü paket alkalin pil LR03 MN2400 ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Duracell piller 10 kata kadar daha uzun ömürlü güç sunmaktadır. Birçok özelliği olan bu piller günlük cihazlarınızda da mükemmel bir güç sağlamak için ideal bir üründür. Duracell piller güvenilir ve dayanıklı oldukları gibi cihazlardan da keyif almanızı sağlarlar. Size ve ailenize uzun ömürlü güç sunmaktadır. Fiyatı ve kullanışlı yapısı ile göz doldurmaktadır. Hem sizi düşünürken hem de bütçenizi düşünmeyi ihmal etmezler.

Her yönü ile sizi, arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı gücüyle hayran bırakan bir ürün olacaktır. Kullanmaya başladıkça sizde çevrenize tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Üstelik görünümü ile yer kaplamaz ve istediğiniz gibi evinizin her alanında muhafaza edebilirsiniz. Evinizde rahat ve kolay kullanım için uygundur. Akla gelebilecek her durumda kullanabilirsiniz. Bu ürün sizi asla yarı yolda bırakmaz ve ihtiyaç duyduğunuzda ise sık sık pil değiştirmek durumunda kalmazsınız. Duracell ince kalem pil AAA 4lü paket alkalin pil LR03 MN2400 ile artık güç sizin elinizde olabilir.

Duracell İnce Kalem Pil AAA 4Lü Paket Alkalin Pil LR03 MN2400 Özellikleri

ince kalem pil

Duracell piller günlük kullanılan cihazlara güç vermek için ideal ve çok amaçlı bir pildir. Diş fırçası, tıraş makinesi, motorlu oyuncaklar, fenerler, fotoğraf makineleri, radyo, müzik çalar, taşınabilir oyun konsolları ve uzaktan kumandalı ürünlerde güvenilir performans sağlar. Normal pillerden 10 kat daha fazla kullanım ömrüne sahiptirler. Voltajı 1,5 volttur. Paket içerisinde ise 4 adet bulunmaktadır. Duralock teknolojisi ile kullanılmış olan Duracell pillerini normal koşullarda depolarlar ve 10 yıl boyunca yeni ve dolu tutarlar. Bu şekilde istediğiniz gibi stoklayabilirsiniz. Bu teknoloji pillerin akmasını önler. Pillerinizin uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır.

Duracell İnce Kalem Pil AAA 4Lü Paket Alkalin Pil LR03 MN2400 Fiyatı:

Duracell ince Kalem Pil AAA 4lü paket Alkalin Pil LR03 MN2400